Kėdainių dailės mokykloje Mini galerijoje atidaryta pradinio ir pagrin­dinio ugdymo mokinių pirmo pusmečio atrinktų darbų paroda. Parodos apžiūrėti bei pasigrožėti sukurtais darbais kviečiami visi kėdainiečiai. Čia galima išvysti darbų, kuriuos sukūrė mokyklinio amžiaus vaikai ir jaunuoliai nuo 7 iki 18 metų amžiaus. 

Dailės mokykloje atidarytoje darbų parodoje galima išvysti mokinių darbelių, atliktų pačia įvairiausia technika.

Dailės mokykloje atidarytoje darbų parodoje galima išvysti mokinių darbelių, atliktų pačia įvairiausia technika.

„Mokiniai parodo, ką sukūrė per šių metų pirmąjį pusmetį, parodo ugdymo rezultatus. Šia paroda norime pademonstruoti kitiems mokiniams bei mokinių tėveliams, kokie yra vaikų pasiekimai, kokie gražūs mokinių darbai ir ko jie per pirmą pusmetį yra mokomi“, – sakė Jovita Buinevičienė, dailės mokyklos direktoriaus pavaduotoja.
Parodoje pateikiama visų Dailės mokyklos mokomųjų dalykų atrinkti darbai. Pradinio ugdymo darbeliai yra sukurti įvairiausiomis technikomis: ir grafinėmis, ir tapybinėmis, parodoje eksponuojami ir erdvinės raiškos darbai. Parodoje pristatomi ir pagrindinio ugdymo mokinių darbai, kurie atlikti iš visų mokykloje dėstomų disciplinų: piešimo, tapybos, kompozicijos, keramikos, tekstilės, odos, grafinio dizaino.
IMG_9955„Paroda labai gausi, labai daug darbų, norėjosi parodyti jų kuo daugiau ne tik mokinių tėveliams, bet ir kitiems mūsų mokyklos mokiniams. Darbai yra įvairių temų, įvairių disciplinų, visi yra ypač gražūs. Kol kas ne visų klasių mokiniai turi visas mokykloje mokomas disciplinas, taigi norisi jiems ir kitokius darbus parodyti“, – sakė J. Buinevičienė.
Paroda Dailės mokykloje veiks visą mėnesį.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.