Darbo partijos frakcijos Seime nariai suka galvas, kur dingo jų bendražygis Darius Kondrotas.

Logo-Darbo-partijaDarius – Kėdainiuose žinomo verslininko, Darbo partijos politiko, dabartinio parlamentaro Jono Kondroto sūnus.
Darius Kondrotas kurį laiką dirbo kito Darbo partijos atstovo – dabartinio žemės ūkio ministro Vigilijaus Juknos – patarėju.
Tačiau pastaruoju metu D. Kondroto šiame poste nėra. Neoficialiai kalbama, kad jis iš ministro patarėjo pareigų atleistas kaip praradęs pasitikėjimą – esą taip padaryti nurodęs ,,kažkas iš viršaus“.
,,Lietuvos rytas“ tikina, kad tas ,,kažkas iš viršaus“ – tai premjeras, socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius.
Socialdemokratai ir Darbo partija – kolegos dabartinėje valdančiojoje koalicijoje. Tačiau A. Butkevičiaus rūstybę D. Kondrotas visgi užsitraukė.
Kodėl? ,,Lietuvos ryto“ teigimu, šis mūsų kraštietis ,,itin laisvai naudojosi valdiškomis lėšomis įsigydamas mobiliuosius telefonus ne tik sau, bet ir savo širdies draugei, taip pat pildamas degalus į savo automobilį.
Negana to, D. Kondroto draugė buvo įdarbinta ministerijai pavaldžioje ir Europos pinigus skirstančioje Nacionalinėje mokėjimo agentūroje, kur jai buvo rengiami aukštesni postai“.
Pasak ,,Lietuvos ryto“, premjeras A. Butkevičius ministrui V. Juknai pavedė iš karto atleisti D. Kondrotą bei atlikti tyrimą, tačiau, buvusiam patarėjui grąžinus pinigus, visa istorija tuo ir baigėsi – teisėsaugai nebuvo perduota.

Pagal ,,Lietuvos rytą“

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Vitas

    Jo…. Tarybos nariai sau pasidvigubino išmokas, palankiai žiniasklaidai moka šimtus tūkstančių litų, o dabar aiškėja, kad dar ir vaikais buvo pasirūpinę… Stengiasi, ką ir besakyti…

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.