Kėdainių dailės mokykloje šiuo metu vyksta I pusmečio mokinių darbų paroda. Ji atvira visiems kėdainiečiams, todėl visus kviečiame pasigrožėti jaunųjų menininkų sukurtais tapybos, grafikos dizaino, tekstilės, keramikos, odos, vėlimo technika atliktais kūriniais! 

Darbų parodėlę, atvirą visiems kėdainiečiams, atidarė mokyk­los direktorė V. Burbulienė.

Darbų parodėlę, atvirą visiems kėdainiečiams, atidarė mokyk­los direktorė V. Burbulienė.

Dailės mokyklos pastato erdvėse savo vietą rado geriausi mokinių darbai, kuriuos atrinko mokyklos mokytojai. Kai kurių mokinių eksponuojami net keli darbeliai, todėl koks tikslus parodai pateiktų kūrinių skaičius – sunku pasakyti. Parodoje pristatomi įvairaus amžiaus auklėtinių darbeliai – nuo vyriausių iki mažiausiųjų mokinukų.
„Atrinkti geriausi šio pusmečio mokyklos mokinių darbai. Parodoje galima pamatyti visų mūsų mokykloje mokomų disciplinų darbų“, – sakė mokyklos direktorė Vida Burbulienė. Kėdainių dailės mokykloje mokoma įvairių dailės šakų, mat norima, kad mokiniai pažintų kuo platesnį meno šakų spektrą, turėtų supratimą, kaip reikia dirbti su įvairiomis medžiagomis – moliu, tekstile, oda ir kitomis.

Dailės mokykloje – gausi įvairaus amžiaus mokyklos auklėtinių darbelių paroda.

Dailės mokykloje – gausi įvairaus amžiaus mokyklos auklėtinių darbelių paroda.

Vaikų gretos didėja
Pasak V. Burbulienės, Dailės mokyklos mokinių amžius vis jaunėja, todėl jaunėja ir darbai. Šiuo metu į mokyklą priimami jau ir 11 metų vaikai. „Tačiau nežiūrint jauno amžiaus, mokinių darbai yra tikrai geri“, – pažymėjo direktorė. Ji pasidžiaugė, kad auga ir mokyklos mokinių gretos. „Šiais metais turime daug mokinių – 355 vaikus. Esame įsteigę dailės pradinio ugdymo skyrių Josvainių gimnazijoje. Taip padarėme, kad nereikėtų važinėti josvainiečiams į miestą. Yra dailės grupių ir keliuose miesto darželiuose“, – sakė vadovė.
Pasak Dailės mokykloje dirbančios pedagogės Ingos Čičinskės, lengviausiai dirbti su motyvuotais vaikais. Tuomet matosi ir akivaizdus rezultatas – darbų parodėlė.
„Parodai visada atrenkame geriausius mokinių darbus. Vaikams, kurie dirba, mokosi, yra motyvuoti, ir pavyksta sukurti gražių darbelių. Džiaugiuosi, kad tokių mokinių yra dauguma“, – sakė odos disciplinos ir Šios mokyklos pradinukų mokytoja I. Čičinskė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.