I. Galuškinas (centre): "Galiu tik pasidžiaugti, kad konkurso laimėjimas tik patvirtino, jog viskas, kas buvo daroma iki šiol, buvo tikslinga ir reikalinga, tad jau balandžio mėnesį kėdainiečiai galės mėgautis laisva ir neangažuota saviraiškos priemone, kurios taip trūko iki šiol".

I. Galuškinas (centre): „Galiu tik pasidžiaugti, kad konkurso laimėjimas tik patvirtino, jog viskas, kas buvo daroma iki šiol, buvo tikslinga ir reikalinga, tad jau balandžio mėnesį kėdainiečiai galės mėgautis laisva ir neangažuota saviraiškos priemone, kurios taip trūko iki šiol“.

Centro FM – tai nauja ir progresyvi radijo stotis, suteikianti galimybę klausytis ne tik kokybiškos muzikos, bet ir kultūrinių, muzikinių, krašto aktualijas pristatančių laidų. Iki šiol veikusios tik internete, dabar radijo stoties bus galima klausytis ir per radijo imtuvus automobiliuose, soduose, garažuose, biuruose… Centro FM bus dar arčiau Jūsų!

Pasak pagrindinio radijo stoties idėjos sumanytojo ir atsiradimo iniciatoriaus Igno Galuškino, mintis įkurti radijo stotį, skirtą būtent Kėdainių kraštui, kilo senokai. Ledai pajudėjo praėjusiais metais, kai buvo suburta radijo laidų kūrėjų bei technikų komanda, įsigyta įrangos. Pirmosios transliacijos startavo praėjusių metų rudenį, tiesa, jas buvo galima girdėti tik internetu. Laidų kūrėjai – paprasti Kėdainių rajono gyventojai, norintys savo laisvalaikį leisti prasmingai ir įdomiai. Beje, Centro FM yra atvira kiekvienam – prie kūrėjų komandos galite prisijungti ir Jūs.

Iniciatyvūs ir veiklūs Centro FM kūrėjai pasiryžo savo klausytojų ratą praplėsti kuo galima plačiau. Tad su džiaugsmu pranešame – nuo šiol radijo stoties bus galima klausytis visur, kur tik nusinešite savo radijo imtuvą! Jau nuo balandžio mėnesio ieškokite 106,1 Mhz radijo dažnio ir mėgaukitės puikia muzika bei informatyviomis laidomis.

„Labai džiugu, kad Lietuvos radijo ir televizijos komisija patikėjo mūsų perspektyva ir suteikė galimybę transliuoti FM bangų ruože. Neabejotinai, tai didžiulis proveržis mūsų veikloje, skatinantis veikti toliau ir nesigręžioti į smulkias problemas. Galiu tik pasidžiaugti, kad konkurso laimėjimas tik patvirtino, jog viskas, kas buvo daroma iki šiol, buvo tikslinga ir reikalinga, tad jau balandžio mėnesį kėdainiečiai galės mėgautis laisva ir neangažuota saviraiškos priemone, kurios taip trūko iki šiol“, – džiaugsmo neslėpė I. Galuškinas.

Didelės iniciatyvos dėka, nuo šiol mieste bei rajone galėsite išgirsti daugiau nei dešimt įvairias temas, problemas, aktualijas nagrinėjančių autorinių laidų, skambinti ir reikšti savo nuomonę į tiesiogiai transliuojamas laidas. Radijo laidas bet kuriuo Jums patogiu metu galima rasti laidų archyve.

Be to, klausytis Centro FM Jūs galite ir telefonu – tam tereikia parsisiųsti programėles, skirtas Android ir Windows Phone išmaniesiems telefonams.

Būkime kartu!

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.