Tuo, kad duobėje atsidūrę Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai gali išvykoje įveikti neseniai Lietuvos krepšinio federacijos taurę iškovojusius Prienų žaidėjus, tikėjo gal vienas iš tūkstančio krepšinio aistruolių.

Šį sezoną Kėdainių ir Prienų krepšininkai tarpusavyje susitiko penkis kartus – triskart pergales šventė kėdainiečiai, dukart – prieniškiai.

Tačiau kamuolys apvalus ir sporte nutinka pačių netikėčiausių dalykų – puikiai tritaškius mėtę ir darnų komandinį žaidimą žaidę kėdainiečiai išvykoje įveikė „TonyBet“ komandą 16 taškų skirtumu – 93:77 (22:18, 18:16, 21:19, 32:24).
Kėdainiečiai nepralaimėjo nė vieno kėlinio, o iki trečiojo ketvirčio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes rezultatas dar buvo lygus (51:51). 27-ąjį gimtadienį tądien šventęs Aurimas Adomaitis pataikė vieną baudą ir inicijavo „Nevėžio“ spurtą 8:0, o ketvirtame kėlinyje svečiai dar kartą šovė į priekį 9:2 ir nepaliko šeimininkams jokių vilčių džiaugtis pergale.
Pasak „Nevėžio“ klubo direktoriaus Karolio Kalvaičio, kėdainiečiai puikiai sužaidė puolime: „Už žaidimą puolant prieniškių krepšį iš dešimt balų „Nevėžis“ užsidirbo lygiai dešimt.“
Kėdainių komanda tritaškius mėtė net 61 procentų tikslumu (pataikė vienuolika iš aštuoniolikos tolimų metimų), o baudas kėdainiečiai metė net 89 procentų taiklumu – iš aštuoniolikos pataikė šešiolika metimų.
„Nevėžį“ į fantastišką pergalę vedė Žydrūnas Kelys, pelnęs 22 taškus, Gintaras Leonavičius, sumetęs 19, Povilas Butkevičius – 14, Tauras Jogėla – 13 taškų.
„TonyBet“ gretose rezultatyviausiai žaidė 17 taškų pelnęs Martynas Linkevičius.
Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Gintaras Leonavičius sakė, kad jo auklėtiniai į rungtynes ėjo tikėdami pergale, kad ir kaip sunku būtų, o varžovai jo auklėtinius buvo per anksti nurašę: „Per didelis prieniškių pasitikėjimas jiems pakišo koją. Šeimininkams trūko susikaupimo, be to, jie žaidė be dviejų pagrindinių savo žaidėjų.
Mes niekada nesudedame ginklų ir į rungtynes einame nusiteikę rimtai kautis, kad ir koks rimtas varžovas lauktų.“
Prienų ekipos trenerio Virginijaus Šeškaus komentaras buvo trumpas: „Nevėžis“ sužaidė fantastiškas rungtynes.“
Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais balandžio 8-ąją, kai išvykoje susigrums su „Šiaulių“ komanda.