Tvarką mieste pasišovusiems padaryti Kėdainių šeimininkams neprasprūdo pro akis vienas nemažų skaudulių – vaizdo nepuošiantys seni prekybiniai kioskai. 

Mindaugo gatvėje, prie „Jaunatvės“ turgelio, stovi dešimt prekybinių kioskų. Didžioji dalis jų – neveikiantys.

Mindaugo gatvėje, prie „Jaunatvės“ turgelio, stovi dešimt prekybinių kioskų. Didžioji dalis jų – neveikiantys.

Jų Kėdainiuose priskaičiuojama per dvidešimt. Didžioji dalis bent jau šiuo metu – uždaryti ir neveikiantys.
„Tie kioskai tapo nemažu galvos skausmu. Visi matome, kad jie aptrupėję, apsilaupę. Jų buvimas tikrai nepuošia miesto. Kai pradėjome domėtis jų buvimo ir veiklos legalumu, iškilo daugybė klausimų. Labai prašau mieste esančių kioskų savininkus būti sąmoningus ir užsukti į seniūniją. Su kioskų šeimininkais norime išsiaiškinti daugybę aktualijų: ar jie stovi legaliai, ar sumokėti mokesčiai, ar ten vykdoma veikla ir, apskritai, ar jie reikalingi. Turiu patikinti, kad vis tiek visus kioskų savininkus surasime ir kalbėsimės. Tik geranoriškumas šiuo atveju būtų nemažas pliusas ieškant visiems palankaus sprendimo“, – sakė miesto seniūnas Valentinas Tamulis.
Seniūnas tikisi, kad prekybinių kioskų savininkai bus išaiškinti maždaug per porą mėnesių ir tada bus pradėtas spręsti jų likimo klausimas. „Tikrai nebus taip, kad visus kioskus panaikinsime. Greičiausiai neliks tų, kurie kelerius metus stovi nenaudojami. Kitus prašysime sutvarkyti ir atnaujinti. Čia negalės būti savivalės. Manau, kad teks įsiklausyti į architektų patarimus, kaip kioskus atnaujinti, kad jie taptų miestą puošiančia Kėdainių įvaizdžio dalimi, bet ne jį bjaurotų“, – sakė V. Tamulis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.