Tuo, kad smarkiai nukraujavęs „Nevėžis“ gali iškovoti teisę kautis atkrintamosiose Lietuvos krepšinio lygos pirmenybių rungtynėse, tikėjo vos keli ištikimiausi Kėdainių komandos sirgaliai. „Labai norime, kad pergalingai būtų užbaigtas sezonas, tačiau turime per daug trumpą žaidėjų suolelį. Pergalė prieš pasvališkius būtų tiesiog mažas stebuklas“, – taip prieš „Nevėžio“ dvikovą su „Pieno žvaigždžių“ ekipa kalbėjo kėdainiečių aistruolis Povilas. 

Gražia pergale prieš pasvališkius Kėdainių krepšininkai išplėšė kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

Gražia pergale prieš pasvališkius Kėdainių krepšininkai išplėšė kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

Ir tą stebuklą Kėdainių krepšininkai sukūrė – žaidę šešiese jie įveikė gerokai galingesnę pasvališkių komandą rezultatu 80:66 (20:20, 19:16, 21:18, 20:12).
Ši pergalė Kėdainių komandai atvėrė kelią į atkrintamąsias varžybas, kuriose „Nevėžis“ jau gegužės 1 ir 2 dienomis susikaus su pirmąją vietą reguliariajame sezone užėmusia Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa.
Atkakli ir įtempta dvikova su „Pieno žvaigždėmis“ Kėdainių komandai tapo istorine – kėdainiečiai dėl svarbios baigties varžėsi tik šešiese, o keturi iš jų – Vidas Ginevičius, Tauras Jogėla, Šarūnas Kulevičius ir Gintaras Leonavičius – aikštėje praleido po 40 minučių.
Kėdainiečius į pergalę vedė 21 tašką pelnęs T. Jogėla, 17 taškų prie pergalės pridėjo V. Ginevičius, 16 – Gintaras Leonavičius.
Po pergalės, atvedusios į tolimesnį etapą, Kėdainių komandos treneris Gintaras Leonavičius sakė, kad laukia itin sunkus etapas: „Į atkrintamąsias patekome labai smarkiai išretėjusiomis gretomis. Rungtynių su pasvališkiais išvakarėse teko atleisti įžaidėją Žydrūną Kelį, tad su pajėgia sostinbės ekipa kausimės likę aštuoniese. Tikimės garbingai pasipriešinti.“
„Nevėžis“ reguliariajame čempionate liko aštuntas, iškovojęs 12 pergalių ir patyręs 22 pralaimėjimus.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Virginija

    Šįmet tą „Nevėžį“ nelabai įmanoma suprasti – tai pralaimi autsaideriams, tai, žaisdami vos šešiese, nugali kur kas stipresnę komandą… Bet ačiū už progą Kėdainiuose dar kartą pamatyti „Lietuvos rytą“.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.