Rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Aušra Mickevičienė ir Aušra Pupkutė bei Dotnuvos seniūniją prižiūrintis tyrėjas Danius Černiauskas susitiko su Beržų kaimo gyventojais.

Beržų kaimas – palyginti nedidelis, tačiau į susitikimą su policijos pareigūnais atėjo 27 jo gyventojai.

Beržų kaimas – palyginti nedidelis, tačiau į susitikimą su policijos pareigūnais atėjo 27 jo gyventojai.

Bene daugiausiai per šį susitikimą kalbėta apie saugią kaimynystę – pareigūnės aiškino jos esmę, skatino rūpintis ne tik savimi, bet ir gyvenančiaisiais greta.
,,Patirtis byloja, kad stiprus kaimyniškumo jausmas labai padeda gyventi saugiai“, – sakė pareigūnės.
Susitikimo dalyviai buvo raginami steigti saugios kaimynystės grupę ir Beržuose: ,,Tai ne tik padėtų užkirsti kelią nusikaltimams, bet dar labiau vienytų bendruomenę.“
Beržiškiai perspėti ir apie euro įvedimo laikotarpiu tykančius pavojus: ,,Nepasitikėkite į namus atvykstančiais asmenimis, kurie siūlys keisti litus į eurus.
Pinigai bus keičiami tik bankuose, ,,Lietuvos pašto“ skyriuose ir kai kuriose kredito unijose“, – sakė pareigūnės.
Iki šiol ne visi kaimo žmonės eurus laikė rankose ar bent matė. Beržiškiams apie šiuos pinigus buvo dalinami lankstinukai, aiškinami banknotų atpažinimo požymiai.
Tyrėjas D. Černiauskas žmonių prašė netylėti, apie negatyvius reiškinius pranešti jam asmeniškai, nes ,,tik bendradarbiaudami galime efektyviai ardyti nusikaltėlių kėslus.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.