Vakar, 21 val. Didžiosios Rinkos aikštėje šventinę estafetę ,,Kėdainiams 646“ iš dviratininkų žygio dalyvių perėmė bėgikai, dalyvavę vakariniame bėgime Kėdainių senamiesčio gatvėmis. Distancijos ilgis simbolinis – 6,46 km, skirtas Kėdainių 646-to gimtadienio paminėjimui.

Linkėjo lengvo bėgimo

Sveikindamas bėgimo dalyvius, Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius, visus pakvietė į šiandien prasidedančią miesto šventę.

Su miesto gimtadieniu vakarinio bėgimo dalyvius sveikino Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius, linkėjęs, kad šis bėgimas būtų lengvas bei visus bėgikus pakvietė toliau švęsti miesto gimtadienį ir dalyvauti penktadienio bei šeštadienio šventiniuose renginiuose.

Bėgimo iššūkį priėmė 170 bėgikų, iš anksto užsiregistravusių internetu, kiti – bėgimo dieną, dar kiti suskubę prieš pat bėgimą. Džiugu, kad palaikyti mūsų miesto buvo atvykusių iš kaimyninių rajonų – internetinis bėgikų klubas iš Jonavos, pavieniai bėgikai iš Vilniaus, Kauno ir kt.

 Bėgikai buvo nusiteikę rimtai

Prieš bėgimą pakalbintas gerai žinomas bėgikas iš Šėtos Aurimas Skinulis atidžiai studijavo bėgimo trasą, sakė, kad trasa šiemet pakitusi, mat ankstesniais metais jis irgi dalyvavo šventiniame bėgime ir užėmęs antrąją vietą.

Bėgime dalyvavo ir ,,Stoiko“ klubui atstovavę kėdainiečiai – Nerijus Gružauskas ir Matas Skorupskas. Nerijus prisipažino yra išbandęs savo jėgas ir įveikęs Vilniaus pusmaratonį, net  maratoną bei pridūrė: ,,Mes į viską rimtai žiūrime, nesvarbu kiek bėgtume – 50 metrų ar 42 kilometrus, o šis šventinis bėgimas tai irgi savęs išbandymas“.

Pirmosios vietos laimėtojas – iš Vilniaus

Bėgikai, įveikdami 6460 m senamiesčio gatvėmis, varžėsi dėl šešetuko laureatų vardų dviejose amžiaus grupėse. Jauniausia dalyvė – Glorija Toleikytė, vyriausias – Romualdas Limantas.

Vakariniame bėgime „Kėdainiams 646“ 2000-ųjų metų gimimo ir jaunesnių grupėje nugalėtoja tapo Eva Lapenytė, vaikinų tarpe pirmą vietą laimėjo Matas Čeida, 1999 m. gimimo ir vyresnių grupėje nugalėtoja tapo Dalia Lukošienė.

Greičiausiai distanciją vyrų grupėje per 20 min. 13,5 s įveikė Dovydas Stašys iš Vilniaus. Antrasis buvo Remigijus Zalumskis, kurio rezultatas – 20 min. 24,8 s, o trečiasis, mažai atsilikęs nuo pirmųjų, liko Aurimas Skinulis, atbėgęs per 20 min. 35,2 s.

Visi bėgimo dalyviai buvo apdovanoti Kėdainių rajono savivaldybės įsteigtais šventės medaliais,   pagal amžiaus grupes ir užimtas vietas laimėtojams atiteko šešetuko laureatų taurės.

Tiek dviratininkų žygio, tiek vakarinio bėgimo dalyvius lydėjo VšĮ Kėdainių PSPC greitosios medicinos pagalbos automobilis.  Kaip sakė skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistė Vesta Vilčinskienė, nei dviratininkams, nei bėgikams medikų pagalbos neprireikė.

A.Raicevičienės nuotr.

Previous Image
Next Image

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.