Rajono policijos komisariatas prašo padėti surasti kraštiečius Emą Blinstrumovičiūtę ir Paulių Simansoną.

Artimieji išrgyvena dėl Emos Blinstrumovičiūtės ir Pauliaus Simansono likimų. Padėkite rasti šiuos jaunuolius.

Artimieji išrgyvena dėl Emos Blinstrumovičiūtės ir Pauliaus Simansono likimų. Padėkite rasti šiuos jaunuolius.

Septyniolikmetę vilainietę E. Blinstrumovičiūtę šių metų lapkričio 8-ąją, apie 21 valandą, motina išleido pas Kėdainių rajone gyvenantį 22 metų draugą. Paauglė išvyko ir iki šiol negrįžta.
Dvidešimtmetis miegėniškis (Gudžiūnų sen.) Paulius Simansonas išvykęs uždarbiauti į Angliją ir nuo lapkričio pradžios artimiesiems neperduoda apie save jokios žinios.
Skaitytojus, ką nors žinančius apie Emos Blinstrumovičiūtės ir Pauliaus Simansono likimus, prašome skubiai paskambinti telefonu (8-347) 68 725.
Informacijos laukiama ir nemokamu bendruoju pagalbos numeriu 112 bei visą parą veikiančiu anoniminio pasitikėjimo telefonu (8-37) 30 30 50.
Primename, kad paskambinus pastaruoju numeriu arba iškart atsiliepia Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas, arba pranešimas automatiškai įrašomas į garso juostą, o išklausomas ne vėliau kaip artimiausios darbo dienos rytą. Vertinga informacija tuoj pat perduodama ir Kėdainiams.
Policijos komisariato inf.

About The Author

Related Posts

7 Responses

  1. anonime.

    Ne pirmas kartas ji jau „Dingsta“ i nepilnameciu centra ta Tema reikia ikist. Kiek ji isidirbines ? Uzuojauta jos mamai Kad tokia dukra turi…

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.