„Nevėžio“ krepšininkai BBL čempionate iškovojo aštuntą pergalę

Kėdainių krepšininkai latvius įveikė 23 taškų skirtumu.

BBL čempionato A grupės rungtynėse Kėdainių komanda namuose 98:75 (16:17, 29:17, 30:20, 23:21) nugalėjo Liepojos „Liepaja-Triobet“ (Latvija) ekipą.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų dideliu noru laimėti. Startas dvikovos šeimininkams nebuvo lengvas, nes po pirmojo kėlinio vieno taško pranašumu džiaugėsi svečiai – 16:17.

Su tuo Pauliaus Juodžio auklėtiniai nebuvo linkę susitaikyti ir antrajame ketvirtyje netruko perimti žaidimo kontrolę. Ilgąją pertrauką „Nevėžis“ pasitiko jau turėdamas dviženklę persvarą 45:34.

Vėliau šeimininkų pranašumas tik augo ir nuaidėjus finaliniam teisėjų švilpukui švieslentė skelbė 23 taškais įtvirtintą Kėdainių krepšininkų pergalę.

Kėdainių komandai Ivanas Smiljaničius pelnė 25 taškus, Tonis Prostranas (9 rez. perdav.) – 21, Vaidotas Volkus (8 atk. kam.) – 14, Karolis Petrukonis – 13, Jermaine’as Love’as – 10 taškų.

Liepojos ekipai Uvis Varna surinko 28 taškus.

„Nevėžis“ A grupėje su aštuoniomis pergalėmis ir trimis pralaimėjimais užima antrąją vietą, o „Liepaja-Triobet“ ekipa yra penkta.