Kėdainiuose bene kokybiškiausias batų tvarkymo bei siuvimo paslaugas teikiantys „Batų namai“ ir toliau džiugina savo klientus dėmesiu ir dovanomis. Neseniai paaiškėjo vasaros pradžioje skelbtos loterijos nugalėtoja: ja burtų keliu tapo Janina Lekavičienė, viena pirmųjų ir viena pastoviausių „Batų namų“ klienčių. Laimėtoja netrukus džiaugsis individualiai jai pasiūtais norimo modelio bateliais. 

Avalynės dizaineris Ž. Maslauskas loterijos laimėtojai J. Lekavičienei pageidaujamo dizaino batelius įsipareigojo pasiūti per dvi savaites.

Avalynės dizaineris Ž. Maslauskas loterijos laimėtojai J. Lekavičienei pageidaujamo dizaino batelius įsipareigojo pasiūti per dvi savaites.

„Pamatęs laimėtoją, be galo apsidžiaugiau, jog būtent Janina laimėjo loterijoje. Ši moteris viena pirmųjų ir viena pastoviausių mūsų klienčių per visus aštuoniolika dirbtuvių veiklos metų“,– šyptelėjo „Batų namų“ savininkas ir avalynės dizaineris Žanas Maslauskas. „Ne pasiimti sau, bet dovanoti kitam yra nepakartojamas jausmas. Kai tu gali kažką duoti kitam ir žmogus vertina tą dovaną, yra be galo malonu. Tai skatina dirbti ir toliau“, – pridūrė jis.

Neabejojo ilgaamžiškumu
Naują batų porą laimėjusi moteris kartu su pačiu Ž. Maslausku jau išsirinko pageidaujamą batelių modelį bei spalvą. Moteris itin džiaugėsi naudingais batų dizainerio patarimais, mat bateliams pritaikyta išskirtinė detalė padės paslėpti problemines jos pėdų vietas. „Tikrai pasitikiu meistro rankų darbu. Net neabejoju, kad jie ilgai laikys“, – šypsojosi moteris.
Teliko pas batų meistrą pasidaryti primatavimus ir vos po poros savaičių konkurso laimėtoja galės džiaugtis išskirtinio dizaino, praktiškos juodos spalvos, lengvai prižiūrimų ir individualiai jai pagamintų odinių batelių pora.
„O kur kitur eiti, jei ne į „Batų namus“. Aš čia taisau ne tik batus, bet ir rankinukus. Daugelis žmonių nuogąstauja, kad „Batų namuose“ batus taisytis yra gana brangu. Tačiau atėjusi čia esu visiškai tikra, kad sumokėjusi pinigus žinosiu, kad viskas bus padaryta tinkamai ir kokybiškai. Kiti žmonės skundžiasi ir rodo batų taisymo kioskeliuose taisytus batus, kuriems neilgai trukus vėl reikia taisymo“, – sakė naują batų porą laimėjusi J. Lekavičienė.
„Šitos moters dovanos tikrai negaliu įkainoti pinigais. Ji man be galo svarbi vien tuo, kad yra viena pastoviausių klienčių. Todėl tikrai negaila būtent jai skirti dovaną“, – sakė dirbtuvių savininkas.

Loterija vyko ir Vilniuje
Analogiška loterija buvo organizuota ir Vilniuje įkurtose „Batų namų“ dirbtuvėse. Čia taip pat pagal individualų užsakymą pagamintų batų porą laimėjusi Sandra Abarevičienė sakėsi esanti be galo patenkinta naujaisiais bateliais ir patikino, kad yra didelė dizainerio kūrybos gerbėja. „Džiaugiuosi, kad ir Vilniuje galima kokybiškai susitaisyti batus. „Batų namų“ dirbtuvės man tapo tikru atradimu, todėl čia nešu taisyti visos šeimos batus. Be to, kartą užsakiau atlikti ir gana sudėtingus darbus – keisti batų modelį. Smailianosius batus, kuriuos jau buvau „nurašiusi“, „Batų namuose“ man prikėlė antram gyvenimui, todėl dabar džiaugiuosi madingais apvalianosiais“, – teigė loterijos laimėtoja iš Vilniaus ir pridūrė apgailestaujanti, kad išmetė vyro „Eco“ vestuvinius batus, nes niekas jiems taip ir nesugebėjo pakeisti batų pado. „Esu įsitikinusi, kad „Batų namuose“ tai būtų buvę tikrai padaryta“, – sakė ji. Laimėtais batais moteris labai džiaugiasi: ji jau anksčiau norėjusi įsigyti sau kaip Kalėdinę dovaną, taupė jiems pinigus. „Tačiau laimėjimas loterijoje mano svajonę išpildė daug anksčiau ir gerokai paankstino Kalėdas. Todėl tikroms Kalėdoms išsirinkau dar vienus Žano kurtus batelius“, – patenkinta kalbėjo moteris.
Svarbiausia – klientas
Ž. Maslauskas sakė, kad loterija tęsėsi visą vasarą, tiesa, laimėtojo paskelbimas nusikėlė mėnesiu vėliau dėl intensyvaus naujosios, jau trečiosios batų kolekcijos kūrimo bei dėl darbų visai neseniai įkurtame naujame „Batų namų“ padalinyje Vilniuje. Vis dėlto kūrėjas ir toliau žada organizuoti loterijas ir dovanoti išskirtinio dizaino batus.
„Mūsų tikslas organizuoti loteriją kiekvieną ketvirtį ir apdovanoti po vieną dalyvį. Balandžio mėnesį „Batų namams“ sukaks 18 metų. Loterija tikrai bus tęsiama, o jų laimėtojams bus galimybė patiems išsirinkti patinkančius batus iš antrosios mano batų kolekcijos. Dar vienas laimėtojas bus apdovanotas individualiu užsakymu pasirenkant batus iš trečiosios kolekcijos, kuri, tikiuosi, bus pristatyta jau vasario mėnesį“, – sakė avalynės meistras.
Individualaus užsakymų išpildymas – daug jėgų ir kaštų reikalaujantis darbas. Preciziškai ir atsakingai savo darbą atliekantis Ž. Maslauskas net menkiausioms batų detalėms negaili savo laiko ir jėgų. „Dažniausiai individualiai užsakytos batų poros pagaminimui prireikia maždaug penkių dienų. Tačiau nors darbas užima daug laiko, man klientas yra svarbiausias“, – pabrėžė Ž. Maslauskas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.