„Nors kai kas ir galvoja, kad mes gyvename fantastiškai, be jokių problemų, tačiau gyvenimas mums, batsiuviams, yra labai nelengvas. Kol kas mūsų namus išlaiko tik naujų batų siuvimas, taisymas neretą mėnesį duoda ne pelno, bet nuostolių. Tad vis ieškome būdų, kaip išlikti nelygioje konkurencinėje kovoje“, – sakė „Batų namų“ šeimininkas Žanas Maslauskas.

Ž. Maslauskas kviečia kėdainiečius naudotis jo paslaugomis, o už bičiulystę rudenį vienam klientui batsiuvys vėl padovanos originalius vienetinius batus.

Ž. Maslauskas kviečia kėdainiečius naudotis jo paslaugomis, o už bičiulystę rudenį vienam klientui batsiuvys vėl padovanos originalius vienetinius batus.

Šįmet „Batų namai“ švęs aštuonioliktąjį gimtadienį. Ta proga Žanas kartu su žmona Jurgita sugalvojo dar daugiau dovanų savo ištikimiausiems klientams.
Kviečia dalyvauti loterijoje
„Mes esame sugalvoję labai daug įvairių malonių staigmenų savo klientams. Dabar, per vasarą, visus kviečiame dalyvauti mūsų tradicinėje loterijoje. Sąlygos galioja tos pačios kaip ir ankstesnėse loterijose: pakanka atnešti pas mus taisyti avalynės už 30 litų ir užpildžius kuponą gaunama teisė dalyvauti loterijoje „Pasipuošk naujais originaliais batais“. Nugalėtojo laukia Žano sumodeliuoti ir pasiūti originalūs batai“, – sakė J. Maslauskienė.
Ką pažada, tą ištęsi
Tokių dovanų kėdainiečiai sulaukė jau ne kartą – Žano kurtais, siūtais ir dovanotais batais džiaugiasi Muzikos mokyklos direktorius Petras Labeckis bei gydytoja odontologė Vida Jablonskienė. Jie tapo ankstesnių loterijų nugalėtojais ir buvo apdovanoti žadėtosiomis dovanomis.
Batsiuvio teigimu, loterijų jie ėmėsi ne tam, kad pasipelnytų iš kėdainiečių, bet tam, kad praplėstų „Batų namų“ klientų ratą: „Dirbame žmonėms, norime, kad jie liktų patenkinti mūsų darbu. Kuo glaudžiau bendradarbiausime, tuo visiems bus geriau.“
Nelygi konkurencija
Ž. Maslauskas neslepia, kad „Batų namams“ gana sunku konkuruoti su patentininkais. „Mes dirbame sąžiningai ir skaidriai. Turime penkis darbuotojus, tad privalome uždirbti gana nemažas pajamas, kad sugebėtume sumokėti darbuotojams atlyginimus, visus privalomus mokesčius ir laiku atsiskaitytume už medžiagas. Patentininkai gyvena daug lengvesnėmis sąlygomis. Tad nenuostabu, jog jie gali teikti pigesnes paslaugas. Mums tenka labai daug dirbti, kad galėtume išsilaikyti. Jau kuris laikas pelną skaičiuojame tik iš naujų batų siuvimo, bet tai nėra lengva. Batus siuvu tik aš pats, o man kartais ilgiau dirbti sutrukdo sveikatos problemos“, – sakė garsusis batsiuvys.
Sumažintos paslaugų kainos
Ž. Maslauskas, siekdamas pelnyti kėdainiečių palankumą, žengė dar vieną klientams palankų žingsnį – bet kokio dydžio batų pakulnes pakala vos už 10 litų, tą pačią sumą, kurią kėdainiečiai moka batus taisantiesiems garažuose bei kioskeliuose. „Suradome gana neblogos ir nebrangios medžiagos, kuria kalame batus beveik už savikainą. Šiuo žingsniu tiesiog norime pamatyti, ko žmonėms reikia – kokybės ar laikytis senų įpročių“, – sakė Ž. Maslauskas.
Batsiuviai ragina drąsiai nešti avalynę ir ne tik ją taisyti į jų namus, juk, pasinaudojus kokybiškomis ir tikrai nebrangiomis paslaugomis, rudenį galima tikėtis tapti loterijos nugalėtoju ir pasipuošti originaliais, stilingais vienetiniais batais.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.