Inovatyviame „Daumantų“ pagardų gamintojų fabrike apsilankę „Swedbank“ Klientų aptarnavimo centrų valdytojai ne tik žavėjosi bendrovės pasiekimais, technologijomis ir naujovių gausa, bet ir atkreipė dėmesį į tai, kiek daug paramos bendrovė skiria įvairioms rajono bendruomenės reikmėms bei labdarai. 

Kauno regiono „Swedbanko“ atstovų delegacijai bendrovės „Daumantai LT“ vadovas Saulius Grinkevičius (dešinėje) pristatė dabartinius kolektyvo pasiekimus ir papasakojo verslo sukūrimo ir įmonės atsiradimo istoriją.

Kauno regiono „Swedbanko“ atstovų delegacijai bendrovės „Daumantai LT“ vadovas Saulius Grinkevičius (dešinėje) pristatė dabartinius kolektyvo pasiekimus ir papasakojo verslo sukūrimo ir įmonės atsiradimo istoriją.

Klientų aptarnavimo centrų valdytojai iš Alytaus, Druskininkų, Jonavos, Kauno, Kaišiadorių, Raseinių, Varėnos ir Kėdainių domėjosi, kaip įmonėje vyksta gamybos procesas, iš kur atkeliauja žaliavos, kokie produktai yra gaminami.

Paramai – pusė milijono
Bendrovės vadovas Saulius Grinkevičius pristatė dabartinius kolektyvo pasiekimus ir papasakojo verslo sukūrimo ir įmonės atsiradimo istoriją, kuriai startą davė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimas. 1991 metais savo veiklą pradėjusi uždaroji akcinė bendrovė jau 1996 metais pradėjo gaminti majonezą, o per daugiau kaip 20 veiklos metų išsiplėtė iki didžiausio pagardų gamintojo Baltijos šalyse.
Pristatant įmonės socialinės atsakomybės veiklą, bankininkai atkreipė dėmesį į tai, kiek daug lėšų, lyginant su įmonės apyvarta, yra skiriama įvairiems bendruomenės projektams paremti. 2012 metais daugiau kaip 0,5 mln. litų buvo paskirta asociacijoms, nevyriausybinėms organizacijoms, jaunimo reikalams, prevencinei veiklai, bendruomenės ir privačioms iniciatyvoms paremti.

Atrama mažoms įmonėms
„Swedbanko“ Kėdainių klientų aptarnavimo skyriaus valdytojo Kęstučio Povilausko teigimu, Sauliaus Grinkevičiaus vadovaujama įmonė yra neginčijamas paramos teikimo lyderis ir atrama mažoms rajono įstaigoms ir jų sumanymams realizuoti. Kartais puikūs projektai yra nedideli, tačiau jie labai naudingi vietos bendruomenei. „Bendrovė „Daumantai LT“ yra padėjusi įsisavinti savo sumanymus daugeliui įstaigų, įmonių, organizacijų, kurios neturėjo pakankamai lėšų svarbiems projektams įgyvendinti. Jau nesistebime, kai tikrai dažnai girdime iš savo klientų, kad „Daumantai LT“ juos parėmė“, – savo kolegoms komentuodamas įmonės išdalintas paramos lėšas, sakė Kęstutis Povilauskas.

Dirba be paskolų
Įmonės vadovas Saulius Grinkevičius kolegiškame pokalbyje prisipažino, kad nėra labai naudingas bankų klientas. Didžiąją dalį verslo plėtros projektų bendrovės akcininkai įgyvendino nesiskolindami pinigų iš bankų. Vakarietiškas fabrikas Kėdainiuose 2001 metais taip pat buvo pastatytas be bankinės paskolos.
Kauno regiono „Swedbanko“ atstovų delegaciją į Kėdainius pasikvietė Kėdainių „Swedbanko“ Klientų aptarnavimo skyriaus valdytojas Kęstutis Povilauskas. 8 žmonių delegacija galėjo išsamiai susipažinti ne tik su „Daumantų“ pagardus gaminančia bendrove, bet ir su taip pat socialiai atsakingai dirbančia įmone Lifosa“ bei unikaliu ir išpuoselėtu Kėdainių senamiesčiu.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Jurgita

    Jo… Po puse milijono kasmet ivairiems projektams……. O juk galetu surengti kazką panasaus i Ledu svente – ir kainuotu maziau, ir butu zinomi labiau… Bet ne – remia krepsini, saviveikla, moksleiviu sporta…. Matyt, visa tai – ne del parado.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.