Kaip ir buvo suplanuota, iki šių metų pabaigos bus sutvarkyti visi Kėdainių pagrindinės – Jono Basanavičiaus gatvės – šaligatviai. Nors kelininkams šis ruduo buvo nepavydėtinas, kadangi dažnai ir gausiai lijo, tačiau šie darbai bus baigti laiku, kaip ir tikėtasi.

Šiuo metu šaligatvių atnaujinimo darbai tęsiami J. Basanavičiaus gatvės atkarpoje, esančioje greta Kėdainių arenos. Rajono meras Saulius Grinkevičius pabrėžia, kad čia vykdomi darbai – tai paskutinis etapas, užbaigsiantis visos J. Basanavičiaus gatvės šaligatvių atnaujinimą.

„Kad užbaigtume darbus laiku, mums teko ne vieną problemą išspręsti. Viena jų – Lietuvos kelių direkcija labai vėlai skyrė finansavimą, tačiau rangovai, kurie laimėjo šį šaligatvių tvarkymo konkursą, pažadėjo, kad darbus baigti iki šių metų pabaigos kliūčių nebus“, – tikina Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Paklaustas, kodėl tie patys šaligatviai netvarkomi besitęsiančioje pagrindinės gatvės atkarpoje už Nevėžio upės į Vilainių pusę, rajono meras pabrėžė, kad ši J. Basanavičiaus gatvės dalis – valstybės nuosavybė, ir į ją investuoti rajono savivaldybė negali.

Iš viso J. Basanavičiaus gatvės šaligatvių sutvarkymui buvo skirta 150 tūkst. eurų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.