Birželio 11-ąją Plocke vykusiose Lenkijos dziudo meistrų varžybose puikiai pasirodė ir kėdainiečiai V. (kairėje) ir I. Bolisai.

Birželio 11-ąją Plocke vykusiose Lenkijos dziudo meistrų varžybose puikiai pasirodė ir kėdainiečiai V. (kairėje) ir I. Bolisai.

Kėdainių dziudo klubo veteranai puikiai pasirodo ne tik Lietuvoje vykstančiose varžybose, bet ir kaimyninėse šalyse rengiamuose čempionatuose. 

Balandžio 3 dieną Šiauliuose vyko kasmetinis atviras Lietuvos dziudo veteranų čempionatas, kuriame be Lietuvos sportininkų varžėsi ir Latvijos atstovai. Jame dalyvavo ir keturi Kėdainių dziudo klubo sportininkai. Pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse užėmė Arimantas Pocevičius (iki 74 kg) bei Indrius Bolisas (iki 90 kg). Trenerio A. Pocevičiaus finalinė kova pritraukė būrį žiūrovų. Jis kovojo su savo principiniu varžovu iš Šiaulių ir šventė užtikrintą pergalę, kurią pavyko iškovoti gražiu metimu. Antrąją vietą iškovojo Donatas Lučiūnas (svorio kategorijoje virš 100 kg). Trečiąją vietą šiame turnyre savo amžiaus grupėje užėmė Virgilijus Bolisas (kategorijoje iki 90 kg).

Birželio 4 dieną Rygoje vyko atviras Latvijos dziudo veteranų čempionatas. Jame dalyvavo ir du Kėdainių dziudo klubo atstovai – V. ir I. Bolisai. V. Bolisas (50 – 54 amžiaus grupėje) ir svorio kategorijoje iki 81 kg finalinėje kovoje skausmingu veiksmu pralaimėjo Latvijos atstovui ir užėmė antrąją vietą. Gerai sekėsi ir kitam Kėdainių sportininkui I. Bolisui. Jis savo amžiaus grupėje (30 – 34) svorio kategorijoje iki 100 kg turėjo penkias kovas ir tik finalinėje kovoje pralaimėjo pasaulio prizininkui iš Latvijos.

Lietuvos čempionate po apdovanojimų (iš kairės): D. Lučiūnas, A. Pocevičius, V. Bolisas, I. Bolisas.

Lietuvos čempionate po apdovanojimų (iš kairės): D. Lučiūnas, A. Pocevičius, V. Bolisas, I. Bolisas.

Birželio 11 d. Plocke vyko atviras Lenkijos meistrų dziudo čempionatas. Be čempionato šeimininkų dalyvavo ir sportininkai iš Ukrainos, Slovakijos, Austrijos ir Lietuvos. Mūsų kraštą atstovavo du Kėdainių dziudo klubo atstovai: V. ir I. Bolisai. Ir šiame turnyre jiems pavyko užlipti ant nugalėtojų pakylos. V. Bolisas savo amžiaus grupėje ir iki 90 kg svorio kategorijoje finalinėje kovoje nežymia persvara nusileido Lenkijos kovotojui, o I. Bolisas savo amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje iki 90 kg finalinėje kovoje turėjo pripažinti Lenkijos čempiono pranašumą.

Pailsėję Kėdainių dziudo klubo sportininkai ruošis kito sezono kovoms. Ateinantį spalį du šio klubo atstovai dalyvaus Majamyje vyksiančiame pasaulio čempionate.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.