Jau po kelių mėnesių visi kėdainiečiai galės džiaugtis visiškai rekonstruota Žydų gatve. Pasak Kėdainių rajono mero Sauliaus Grinkevičiaus, nors šios gatvės rekonstrukcija ganėtinai brangi, tačiau pasirinktas toks modernizavimo variantas siekiant, kad ji atrodytų kuo autentiškiau.

„Galime sakyti, kad šios gatvės rekonstrukcija jau eina link pabaigos. Buvo sutvarkytos visos komunikacijos, tad dabar beliko atlikti tik baigiamuosius darbus. Manau, kad per artimiausius du mėnesius šios gatvės rekonstrukcija bus baigta“, – teigė Kėdainių rajono meras.

Pasak Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir turto skyriaus vedėjos Audronės Naujalienės, sutvarkius visas komunikacijas beliko tik patiesti dangą iš lauko bei pjauto granito akmens, taip pat pagal projektą gatvės kraštuose sustatyti riedulinius akmenis. „Vėliau bus pastatyti apšvietimo stulpai bei pastatyta kamera“, – teigė A. Naujalienė.

Pasak A. Naujalienės, visos medžiagos yra užsakytos, tad kai tik bus gautos, prasidės baigiamieji darbai, kuriuos pagal sutartį bendrovė „Tarda“ privalo baigti iki šių metų rugsėjo 30 dienos. Tačiau tikimasi, kad Žydų gatvės rekonstrukcija gali būti baigta ir kiek anksčiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.