Šiandien Babėnuose iškilmingai atidaryta vaikų žaidimo ir treniruoklių aikštelė. Naujoje laisvalaikio erdvėje kuo užsiimti ras tiek suaugusieji, tiek patys mažiausieji.

„Džiaugiamės, kad ir Babėnuose gyvenantys kraštiečiai turės savo erdvę, kurioje galės leisti laisvalaikį. Mūsų pagrindinis tikslas – kad žmonėms, norintiems pasportuoti ar ramiai praleisti laisvalaikį, nereikėtų toli važiuoti. Pavyzdžiui, į kitą miesto pusę. O visos galimybės tai daryti būtų greta namų“, – aikštelės atidarymo šventėje teigė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Pasak Babėnų bendruonės pirmininko Jono Janulio, ši vieta taps tikru bendruomenės traukos centru.
„Ypač vasarą, kai geras oras, žmonės nori išeiti į lauką, pajudėti. O dabar tam atsirado visos galimybės. Juo labiau, kad ši aikštelė praktiškai miške, visur aplinka sutvarkyta – vienas malonumas čia būti.  Matant šį vaizdą tikrai džiaugiasi širdis“, – sakė Babėnų bendruomenės pirmininkas.

Naujojoje Babėnų laisvalaikio erdvėje įrengta gausybė treniruoklių, tinklinio aikštelė, o veikti turės ką ir patys mažiausieji – jiems įrengta įvairiausių laipynių.

Šios aikštelės įrengimui Kėdainių rajono savivaldybė skyrė apie 3 500 eurų.

[tribulant_slideshow gallery_id=“295″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.