Antrus metus iš eilės Kėdainiuose, Babėnų šile vyko dviratininkų kroso MTB varžybos „AB Lifosa Taurė Kėdainiai 2018“.

Jas organizavo ir vykdė Kėdainių dviračių klubas „VeloRatai“ ir rajono savivaldybės administracijos Sporto ir turizmo skyrius. Dalyvius registravo ir laiką fiksavo firma „Tanegris“. Šias varžybas rėmė bendrovės „Daumantai LT“, AB „Lifosa“.

Šiais metais dalyvavo 156 dviratininkai iš įvairių šalies miestų ir rajonų, o varžybas atidarė ir jas pradėjo jauniausi vaikų grupės dviratininkai. Po įveikto mini rato Babėnų šile, atskirų nugalėtojų vaikų grupėje nebuvo, nugalėjo visi vaikai, kurie išdrįso dalyvauti varžybose ir visi jie buvo pakviesti ant nugalėtojų pakylos, apdovanoti Sporto ir turizmo skyriaus medaliais bei rėmėjų saldžiais prizais.

Pagal amžiaus grupes ir kilometražą, suaugusieji dviratininkai varžėsi nuo 10 iki 30 km distancijose. Šiose varžybose varžėsi 25 kėdainiečiai.

Geriausiai sekėsi Ilmai ir Arūnui Lipnevičiams, kurie tapo savo amžiaus grupių nugalėtojais, Leonidui Šliavui, Gintarui Gudaičiui, Mantui Binkiui, kurie savo grupėse iškovojo prizines vietas.
Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti rajono savivaldybės medaliais ir taurėmis, varžybų rėmėjų „Daumantai LT“ ir AB „Lifosa“ prizais. Visi varžybų dalyviai galėjo pasivaišinti saldžiais organizatorių prizais.

Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja rėmėjams: „Daumantai LT“, AB „Lifosa“, asmeniškai kėdainiečiui Z. Smilgai už įrengtą praustuvę sportininkams, Kėdainių miškų urėdijai, miesto seniūnijai, Kelių policijai, PSPC greitosios pagalbos tarnybai, firmai „Tanegris“ už nuoširdžią pagalbą ir geranoriškumą dviračių sporto mėgėjams.
Sportininkai išsiskirstė su gera nuotaika ir pažadėjo į Kėdainius sugrįžti kitais metais dar gausesniu dviratininkų būriu, juk Kėdainiai, žingsnis po žingsnio tampa vis populiaresniu dviratininkų miestu.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.