Avarija Dotnuvoje (skaitytojo nuotr.)

Antradienį Dotnuvoje įvyko šiurpi avarija, kurios metu nukentėjo moteris, ji buvo išvežta į gydymo įstaigą, tačiau avarijos kaltininkas iš įvykio spėjo pasprukti. Paaiškėjo, kad jis – 24 metų Kėdainių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus postinis L. T. Bus vertinami ir Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnų veiksmai, ar šie tinkamai atliko savo pareigas. 

Dotnuvoje, Tilto g., apie 19 val. vakaro susidūrus automobiliams „Opel Corsa“ ir „Audi A5“, 24 metų „Opel Corsa“ vairuotoja dėl patirtų galvos sužalojimų buvo pristatyta į gydymo įstaigą, „Audi A5“ vairavęs asmuo pasišalino iš įvykio vietos. Pareigūnams aiškinantis aplinkybes, paaiškėjo, jog pastarasis automobilis priklauso komisariato reagavimo skyriaus pareigūnui. Alkotesteriu jam buvo nustatytas 0,00 prom. girtumas, tačiau paimtas ir kraujo mėginys.

Kaip informuoja Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, postinis L. T. nurodė, jog automobilį naudojimuisi davė tėvui, o šis esą paskolino pažįstamam asmeniui, kuris ir galėjo vairuoti transporto priemonę. Pareigūnai sulaikė neblaivų 53 metų vyrą. Alkotesteriu jam buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,24 prom, taip pat paimtas kraujo mėginys tyrimui. Vyras pripažino vairavęs transporto priemonę.

Avarija Dotnuvoje (skaitytojo nuotr.)

Tačiau policijos tyrėjams ėmusis neatidėliotinų veiksmų ir priemonių, siekiant išsiaiškinti, kas iš tiesų vairavimo automobilį, L. T. prisipažino vairavęs transporto priemonę ir, įvykus eismo įvykiui, pabėgo. Avarijos metu jis buvo ne tarnyboje ir neuniformuotas.

Tyrimą dėl eismo įvykio toliau tęsia Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai. Taip pat tęsiamas ir aplinkybių patikslinimas, ar į įvykio vietą atvykę Kėdainių rajono policijos komisariato reagavimo skyriaus pareigūnai atliko visus būtinus pirminius veiksmus, siekiant išaiškinti eismo įvykį.

Pareigūnai dėkoja gyventojams, kurie neliko abejingi – pranešė ir informavo apie galimai iš eismo įvykio pasišalinusį policijos pareigūną.

Kauno apskr. VPK vadovybė akcentuoja, kad neteisėti pareigūnų veiksmai netoleruojami ir vertinami principingai: „Šis jaunas pareigūnas, dirbantis mažiau nei 3 metus, nušalinamas nuo tarnybos“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.