Šiandien, apie 13 val., gautas pranešimas dėl Kauno gatvėje (Kėdainių m.) įvykusios avarijos. Į įvykio vietą skubiai išvyko greitosios medicinos pagalbos, ugniagesių gelbėtojų bei policijos pajėgos. 

Nuvykus paaiškėjo, kad avarijos vietoje buvo susidūrę net keturi automobiliai. Labiausiai nukentėjo Vauxhall markės automobilis su Didžiosios Britanijos valstybiniais numeriais.

Pirminiais duomenimis, Opel markės automobilis dideliu greičiu važiavo nuo Kėdainių pusės. Jis norėjo aplenkti kitus du ta pačia kryptimi ir leistinu greičiu važiavusius automobilius, kurių vienas pradėjo rodyti posūkį į kairę (nelaimė įvykio miesto ribose, kur leistinas greitis yra 50 km/h).

Tačiau Opel vairuotojas nusprendė abi transporto priemones aplenkti ir galimai nepastebėjo priešpriešais atvažiuojančio Vauxhall markės automobilio. Abi transporto priemonės susidūrė kaktomuša.

Pirminiais duomenimis, Opel markės automobilis (dešinėje) išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su kitu automobiliu.

 

Atvykusi greitoji medicinos pagalba į Kėdainių ligoninę išsivežė keturis sužeistuosius – tris suaugusius žmones ir vieną vaiką.

Avarijos metu nukentėjo ir kitos dvi transporto priemonės.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

One Response

  1. As

    Tai va nervuoja tokie keliu ereliai,vaziuoji 50 tai dar pypsina,kad per letai važiuoji

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.