Artėjant žiemai, ilgėjant tamsiajam paros metui ir dėl oro sąlygų prastėjant kelio dangai,  vairuotojams derėtų pasirūpinti savo automobiliais, kad važinėti būtų saugu ir patogu.

heradas

UAB „Heradas“ konsultantai akumuliatorius ir padangas parenka pagal gamintojų katalogus.

Pirmiausia reikėtų patikrinti automobilio techninę būklę, ypač pakabą, stabdžių sistemą.
Didžiausią saugaus važiavimo dalį žiemą sudaro padangos. Žinotina, kad padangas privalu pasikeisti nuo lapkričio 1 dienos iki lapkričio 10 dienos. Protektoriaus rašto gylis turi būti ne mažesnis negu 3–4 mm. Atminkite, kad vasarinės padangos tampa nesaugios, kai oro temperatūra nukrenta žemiau +7 C. Jos sukietėja, prastėja sukibimas su kelio danga, gerokai sunkiau automobilį valdyti posūkiuose ir ypač sustoti. Renkantis padangas reikėtų atsižvelgti į kelis esminius veiksnius. Tai padės Jums išsirinkti iš kelių padangų tipų: kieto, minkšto mišinio ar dygliuotų. Žiemai tinkamos padangos žymimos trikampiu apibrėžta snaige. Visą sezoną galėsite važinėti padangomis turinčiomis žymėjimą M+S.
Kieto mišinio padangas turėtumėte rinktis, jeigu važinėjate geriau valomais, mažiau apsnigtais, neapledėjusiais asfaltuotais miesto keliais. Dygliuotos žieminės padangos geriausios dažnai važiuojant kaimo, užmiesčio keliais, kurie yra mažiau valomi, tačiau turėkite galvoje, kad su dygliuotomis padangomis neleidžiama važinėti daugelyje Europos šalių. Minkšto mišinio padangas reikėtų rinktis gresiant atšiauriai žiemai, apledėjusiems keliams, kur reikalingas ypač geras sukibimas.
UAB „Heradas“ parduotuvėje rasite gerai rinkoje žinomų Europos ir kai kurių, pasiteisinusių eksploatuojant, rytų gamintojų ekonominės klasės padangų „Kelly“, „Dayton“, „Barum“, „Westlake“, „Nan­kang“, „Hankook“. Taip pat siūlomos premium klasės „Michelin“, „Dunlop“, „GoodYear“, „Bridgestone“, „Nokian“ padangos.
Artėjant šaltajam sezonui paprastai į rinką plūsteli smulkių ir nežinomų gamintojų restauruotos, naudotos padangos, kurių vienintelis patrauklus kriterijus būna „mažesnė“ kaina. Vairuotojams renkantis padangas internete ar laikinų autodalių prekybininkų taškuose patariame atidžiai išsiaiškinti, ar tikrai perkamos padangos yra nerestauruotos, žinomų gamintojų, tinkamos Jūsų mašinos modeliui ir važiavimo ypatumams. Labai dažnai renkantis tik pagal vienintelį kriterijų – „kaina“ – nežymus padangų vertės skirtumas slepia labai žymius ir kartais, ypač žiemą, lemtingus kokybės skirtumus. Perkant mūsų parduotuvėje UAB „Heradas“ specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausias padangas pagal Jūsų automobilio modelį, individualius pageidavimus ir skirtą biudžetą. Būdami daugiau kaip dvidešimt metų automobilių dalių rinkoje atrinkome ir klientams siūlome per daugelį metų labiausiai pasiteisinusio kainos, kokybės ir tinkamumo mūsų oro sąlygoms derinio padangas. Taip pat savo pirkėjams suteiksime nemokamą padangų montavimą ir balansavimą. UAB „Heradas“ parduotuvėje rasite ir visa kita, ko reikia automobiliui eksploatuoti žiemą. Tai – akumuliatoriai, žieminiai eksploataciniai skysčiai, kėbulo apsaugos priemonės, valytuvai, lemputės, užvedimo laidai, tempimo virvės bei didelis asortimentas atsarginių detalių Jūsų automobiliui. UAB „Heradas“ parduotuvėje šiuo metu taikomos akcijos aukščiausios klasės akumuliatoriams „Banner“ ir „Varta“. Didelis akumuliatorių pasirinkimas japoniškiems, korėjietiškiems automobiliams, kurių neįsigysite nespecializuotose parduotuvėse.
Per daugelį metų esame suformavę patikimų ir kokybiškų eksploatacinių skysčių asortimentą. Renkantis šiuos produktus iš atsitiktinių prekeivių, kur vienintelis kriterijus būna tik „kaina“, išlieka rizika, kad deklaruojamos charakteristikos neatitinka tikrovės, ar produktas apskritai netinkamas konkrečiam modeliui. Tai ypač liečia antifrizus, kurie gali sugadinti aušinimo sistemą, langų plovimo skysčius, turinčius nuodingo metanolio. Apiplaunant langus šiuo skysčiu automobilio vėdinimo sistema traukia metanolio garus į saloną ir keleiviai, o ypač vaikai, lėtai nuodijami.
Mūsų asortimente labai platus valytuvų asortimentas visiems modeliams nuo ekonominės klasės iki aukščiausios kokybės valytuvų. Artėjant ilgam tamsiajam ir lietingam laikui vairuotojams siūlome labai didelį lempučių asortimentą. Prekiaujame aukštesniųjų technologijų lemputėmis, kurios atitinka visus techninius reikalavimus, o apšvietimo lygiu gerokai lenkia prieš dešimtmetį gamykliniuose modeliuose įmontuotas lemputes. Jos labai pagerina matomumą, vairuotojui palengvina važiavimą o aplinkiniams saugumą.
Saugios kelionės!
UAB „Heradas“ kolektyvas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.