Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinė mokykla gali pasigirti dar vienu garbingu apdovanojimu – šios įstaigos pradinukų komanda į Kėdainius parvežė 2013–2014 metų Lietuvos olimpinio festivalio pradinio ugdymo klasių nugalėtojų taurę.

Irena Ratkuvienė su vaikais daug sportuoja, tad nenuostabu, kad jos auklėtiniai – vieni sportiškiausių šalyje.

Irena Ratkuvienė su vaikais daug sportuoja, tad nenuostabu, kad jos auklėtiniai – vieni sportiškiausių šalyje.

Tokia taurė aušriečiams pradinukams atiteko antrus metus iš eilės.
Pasak mokyklos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, toks įvertinimas nėra atsitiktinumas. „Galbūt kažkas pernai sakė, kad mums pasisekė. Dabar, kai antrus metus iš eilės tapome vieni sportiškiausių, galime tvirtai konstatuoti, jog mokykla eina teisingu keliu. Mes pasirinkome sveikatinimo ir sporto kryptį, norėdami, kad vaikai ne tik daug mokytųsi, bet ir judėtų bei augtų sveiki. Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad mūsų mokinių laikysena gerokai pasitaisė. Tam įtakos turi plaukimo pamokos. Mūsų vaikai noriai lanko kūno kultūros pamokas, kuriose gali ir paplaukioti, ir pabėgioti, ir pažaisti įvairius žaidimus. Turime šaunią sportiškų mokytojų komandą. Su vaikais noriai sportuoja ne tik visi keturi kūno kultūros mokytojai – Jolita Gvergždienė, Eglė Kuprijanovienė, Tomas Pakštys ir Rytis Karnatka, bet ir kiti pedagogai. Turime gražių tradicinių sportinių renginių, kuriuose mielai rungtyniauja ir vaikai, ir tėvai, ir mokytojai. Džiaugiamės, kad esame pastebėti ir įvertinti“, – taurę iš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės rankų atsiėmęs sakė O. Kačiulis.
„Aušros“ pradinukus į pergalę vedė kūno kultūros mokytoja J. Gvergždienė ir pradinių klasių mokytoja Irena Ratkuvienė. Pasak pastarosios, vaikai labai laukia olimpinio festivalio ir noriai dalyvauja ne tik kvadrato, bet ir estafečių varžybose. „Mūsų vaikai tikri šaunuoliai. Jiems patinka ir akademinės pamokos, ir sportiniai užsiėmimai. Mes šauniai sportuojame, augame sveiki, tad puikiai pasirodome ir varžybose“, – vaikų pasiekimais džiaugėsi mokytoja.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.