Šią savaitę finišavo jau tradiciniu tapęs ketvirtasis Kėdainių rajono mokyklines įstaigas lankančių pirmokų futbolo turnyras „Pirmokų lyga“ futbolo klubo „Nevėžis“ pereinamajai taurei laimėti. Ją iškovojo „Aušros“ sporto ir sveikatinimo pagrindinės mokyklos pirmokų pirmoji komanda, finale rezultatu 3:2 įveikusi varžovus iš „Ryto“ pagrindinės mokyklos. Trečiosios vietos medaliais pasipuošė mokyklos–darželio „Obelėlė“ vaikai, varžybose dėl prizinės vietos įveikę „aušriečių“ antrąją ekipą. 

Ketvirtojo „Pirmokų lygos“ turnyro nugalėtoja tapo „Aušros“ sporto ir sveikatinimo pagrindinės mokyklos pirmokų pirmoji komanda.

Ketvirtojo „Pirmokų lygos“ turnyro nugalėtoja tapo „Aušros“ sporto ir sveikatinimo pagrindinės mokyklos pirmokų pirmoji komanda.

Šiemet pirmokų pirmenybėse dalyvavo dešimt pirmaklasių komandų: po vieną iš „Ryto“ ir J. Paukštelio bei Dotnuvos pagrindinių mokyklų, Šėtos, Akademijos ir Krakių gimnazijų, mokyklų – darželių „Vaikystė“ bei „Obelėlė“ ir dvi ekipas iš „Aušros“ sporto ir sveikatinimo pagrindinės mokyklos.
Dotnuvos pirmokėlius į turnyrą atlydėjusi mokytoja Jolanta Steponavičienė sakė, kad pažintį su futbolu pirmokai pradėjo nuo rugsėjo mėnesio: „Ne taip paprasta žaisti futbolą. Kadangi turnyre dalyvaujame kasmet, tai norime atsakingai jam pasiruošti. Džiugu, jog mūsų vaikams padėjo treneris Donatas Jodenis. Tokios varžybos labai reikalingos, susitinka vaikai, mokytojai, pasportuoja. Norėtume, kad galėtume su šiųmečiais varžovais susitikti ir po metų.“
Panašiai kalbėjo ir „Ryto“ pagrindinės mokyklos pirmokų mokytoja Ingrida Šelekienė: „Iš keturių pirmokų klasių išrinkome sportiškiausius vaikus ir su jais treniravomės. Vaikai labai norėjo pažinti ir žaisti futbolą. Nemažai laiko ir pati skyriau pažinčiai su futbolu. Esame dėkingi turnyro organizatoriams už šią gražią sporto šventę.“
Finalinio etapo rungtynėms teisėjavęs „Nevėžio“ komandos vyriausiasis treneris Saulius Vertelis sakė, kad jam teko ne tik teisėjauti, bet ir priminti jauniesiems žaidėjams taisykles.
„Ne visi prisiminė, kad po įvarčio pradedama žaisti aikštės viduryje, kad žaidžiama tik kojomis. Stengiausi nešvilpti, jei netyčia buvo žaidžiama ranka. Įdomu stebėti, kaip vaikai žaidžia, galima atrasti ir talentų“, – sakė patyręs futbolo specialistas.
Asmeniniais prizais apdovanoti atskirų kategorijų geriausi žaidėjai: rezultatyviausias Lukas Černeckis, geriausias gynėjas Gabrielius Danusas, geriausias puolėjas Mantas Monkelis ir geriausias vartininkas Artas Lukošius.
Turnyro dalyvius pasveikino ir su futbolu toliau draugauti kvietė ne tik jo organizatoriai – „Nevėžio“ futbolo klubo direktorius Saulius Skibiniauskas ir rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Misius, bet ir Futbolo federacijos atstovas Romualdas Laurinavičius.
Šią tradicinę pirmokų futbolo šventę nuo pirmųjų metų remia bendrovė „Daumantai LT“, kuri puikiais prizais apdovanoja vaikus ruošusius mokytojus, o komandai nugalėtojai įteikia sportinių aprangų komplektą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.