,,Ačiū ir redakcijai už problemos pagarsinimą, ir tiems, kurie ją išsprendė. Dabar Aušros bei Vilties gatvių sankirta važiuoti galima be baimės“, – paskambinęs į ,,Kėdainių mugę“ džiaugėsi Liepų alėjos kvartale gyvenantis Martynas V.

Prieš kelias savaites su nerimu klausėme: ,,Kam priklauso šis šulinys, kurio dangtis pavojingai pasviręs, ir kas jį sutvarkys?“ Miesto galvos, kaip matome, išeitį greitai surado.

Prieš kelias savaites su nerimu klausėme: ,,Kam priklauso šis šulinys, kurio dangtis pavojingai pasviręs, ir kas jį sutvarkys?“ Miesto galvos, kaip matome, išeitį greitai surado.

Primename, kad prieš kelias savaites tas pats Martynas V. į ,,Kėdainių mugės“ redakciją skambino susinervinęs: ,,Padėkite! Atsitrenkus į aštrų nežinia kam priklausančio požeminio šulinio kraštą, ne tik prakiuro automobilio padanga, bet net susilankstė ratlankis“.
Tada Martynas V. neslėpė nevilties – mat į tą pačią Aušros ir Vilties gatvių sankirtoje esančią duobę jis buvo įvažiavęs pernai: „Tada nutylėjau – maniau, jog kas nors sutvarkys. Tačiau matau, kad niekam nerūpi.“
Dabar išaiškėjo, kad vyriškis buvo teisus tik iš dalies. Pakako ,,Kėdainių mugės“ korespondentei paskambinti tuomečiam miesto seniūnui Alvydui Kleivai ir problema netrukus buvo išspręsta.
Išgirdęs apie Aušros ir Vilties gatvių sankirtoje vairuotojus gąsdinančią duobę, A. Kleiva neapsimetinėjo – prisipažino apie ją nieko nežinojęs: ,,Neįmanoma juk viską pastebėti.“
Tačiau seniūnas žadėjo situaciją pasiaiškinti ir ją taisyti. Dabar matome, kad buvusi miesto galva (neseniai A. Kleiva iš šio posto atsistatydino) žodį tesėjo.
,,Kėdainių mugės“ inf.

 

About The Author

Related Posts

2 Responses

 1. Vytautas

  Iš tikrųjų malonu – tereikėjo paviešinti ir situacija ištaisyta. Gaila, kad toks seniūnas atsistatydina: ir jis, ir taip pat atsistatydinantis savivaldybės administracijos direktorius R.Galiūnas buvo ūkiški šeimininkai.

  Atsakyti
 2. Gintautas

  Tai ir sudegino todėl, kad buvo ūkiški – matyt, kai kam kludė.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.