„Didžiąsias pavasario šventes norime palydėti sportiškai. jau keleri metai prieš Velykas organizuodavome judriąsias estafetes „Olimpinis velykinis šėlsmas“. Šįkart renginį nukėlėme į vėlesnį laiką, nes norėjome, kad pasivaržytų ir prieš šventes atostogavę jaunesnieji mokiniai“, – sakė vienas estafečių organizatorių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas Rytis Karnatka.

23_estafetes_2014Tradicinėse estafetėse varžėsi visų nuo penktos iki dešimtos klasių komandos. Varžybose dalyvavę mokinukai neslėpė, kad laukė šio renginio: „Smagu, kad galim linksmai pasivaržyti ir pasportuoti. Be to, gerai išsiaiškinti, kam labiausiai sekasi.“

„Mūsų mokykla pasuko sportiškuoju keliu ir jau turi gražių rezultatų. Mokiniai daug juda, plaukioja baseine. Jų sveikata gerėja, ypač džiugu, kad mažėja laikysenos problemų. Mes turime daug tradicinių renginių, kuriuose noriai dalyvauja ne tik mokiniai, mokytojai, bet prisijungia ir vaikų tėveliai bei mamos. Esame tvirta sportiška bendruomenė“, – sakė mokyklos vadovas Ovidijus Kačiulis.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Lina

    Manau, kad mokyklos fizinio lavinimo salė visiškai neatitinka šaltuoju metų periodu higienos normose nurodytos patalpų temperatūros. Teko lankytis salėje, bei bendrauti su mokytojais. Žiemą temperatūra nukrinta net žemiau +10 laipsnių, tad apie kokią mokinių sveikatą galima kalbėti. Šiais metais iškenčiau, o kitais kreipsiuosi į visas įmanomas instancijas. Direktoriui rašiau, tačiau atsako negavau… Kadangi dukra dalyvauja visuose sporto renginiuose gindama mokyklos garbę, tikrai nesutiksiu, kad praleistų valandų valandas treniruodamasi tokiam šaltį. O šiaip,fizinio lavinimo mokytojai puikūs!

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.