„Autobusų stotelių paviljonų priežiūra yra nemažas miesto seniūnijos galvos skausmas. Iš viso mieste turime 31 paviljoną. Pernai jų remontui, priežiūrai ir atnaujinimui išleista apie 9 500 eurų. Kadangi vienos vaikų žaidimų aikštelės įrengimas kainuoja apie tris tūkstančius eurų, paviljonų priežiūra mums kainavo tris naujas žaidimų aikšteles“, – sakė Kėdainių miesto seniūnas Valentinas Tamulis. 

Senieji autobusų stotelių paviljonai, dar nuo sovietmečio stovėję Pramonės rajone, jau nugriauti, o jų vietoje iškils nauji, estetiški bei saugūs.

Senieji autobusų stotelių paviljonai, dar nuo sovietmečio stovėję Pramonės rajone, jau nugriauti, o jų vietoje iškils nauji, estetiški bei saugūs.

Pernai 7 stotelių paviljonai buvo nuniokoti vandalų, daugiausia išdaužti stiklai ir sulankstyti jų rėmai, apgadinti suoliukai ir šiukšliadėžės. „Patirtis rodo, kad stotelėms reikia stipresnio stiklo, tai tokį ir užsakėme. Mieste nuo chuliganų labiausiai kenčia J. Basanavičiaus gatvės stotelių paviljonai“, – sakė miesto seniūnas.
Be nuolatinio stotelių tvarkymo, pernai Žibuoklių gatvėje buvo pastatytas naujas paviljonas, o šįmet toks vienas jau iškilo Pramonės rajone. „Pramonės rajone buvo keturi dar nuo sovietmečio stovėję stotelių paviljonai. Dabar jie jau nugriauti, nes buvo ne tik negražūs, apgriuvę, bet ir nesaugūs. Vietoj vieno, prie bendrovės „Progresas“ jau pastatytas naujas paviljonas“, – kontatavo V. Tamulis.
Seniūno teigimu, seniūnija ieško visų įmanomų būdų kaip sumažinti išlaidas paviljonų priežiūrai: „Mes užsakome atsparesnius stiklus ir prašome pagaminti ne prastesnius, bet pigesnius karkasus, kuriuos statome ten, kur reikia. Nauji paviljonai pavasarį bus pastatyti Lipliūnų, Kėbonių kaimuose. Jei atsiras poreikis kitur, tai statysime ir ten. Labai norėčiau, kad kėdainiečiai būtų sąmoningi ir saugotų stotelių paviljonus. Juk jų priežiūrai ir tvarkymui leidžiami mūsų visų pinigai“, – sakė V. Tamulis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.