Savaitės pradžioje, paskutinėmis gegužės dienomis, karštis ypač įsismarkaus. Vietomis 30 laipsnių karštis bus ne riba. Apie lietų galime kol kas tik pasvajoti. Dangus dažniausiai bus giedras, tik kai kur pasirodys didesni debesys, tačiau tik šiek tiek apsaugos nuo kaitrios saulės. Pavasario ir vasaros sandūroje orai truputį keisis – įspūdinga kaitra atslūgs.

Antradienį be lietaus, kai kur nuo kaitrios saulės gelbės didesni debesys. Dvelks pietinių krypčių vėjas, vyraus permainingas debesuotumas. Naktį bus apie 17, dieną apie 28–29 laipsnius karščio.
Trečiadienį nieko naujo neįvyks – bus karšta ir sausa. Suksis šiaurinių krypčių vėjas. Naktį termometrai rodys 16, dieną 29 laipsnius karščio.

Paskutinę gegužės dieną, ketvirtadienį, tikėtina, jog temperatūra pažemės. Pūs vidutinio stiprumo, gaivus šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas. Naktį vyraus 15, dieną 25 laipsnių šiluma. Vyraus giedras dangus.

Penktadienį numatomi gaivesni orai, tačiau ir toliau lepins saulės spinduliai. Pūs gūsingas šiaurės rytų krypties vėjas. Naktį temperatūra svyruos apie 12, dieną jau tik apie 19 laipsnių šilumos.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.