2014-uosius paskelbus vaikų sveikatos metais, ne viena švietimo įstaiga subruzdo, kaip paskatinti vaikus daugiau judėti, sportuoti, grūdintis ir būti sveikesniais.

12_darzelinukai_2014Vilainių darželio – mokyklos „Obelėlė“ pedagogų kolektyvas kitų rajono ikimokyklinių įstaigų bendruomenes pakvietė į nuotaikingą sportinių linksmųjų estafečių šventę.

„Jau kuris laikas draugaujame su kolegomis jurbarkiečiais. Jie ne kartą organizavo panašias sporto šventes. Kai mūsų vaikai jose sudalyvavo ir grįžo kupini įspūdžių, nutarėme ir savo rajone linksmai pasportuoti. Pirmiausia ieškojome vietos, kur šventę galėtume surengti. Gavę leidimą ją organizuoti naujojoje arenoje labai nudžiugome. Vaikai labai norėjo atvykti į šiuos sporto rūmus ir patys juose pasivaržyti“, – sakė viena šventės organizatorių laikinai „Obelėlės“ direktorės pareigas einanti Danutė Navajauskienė.

Vilainiečių inicijuotoje šventėje „Linksmosios estafetės“ dalyvavo visų dvylikos rajono ikimokyklinių įstaigų komandos. Vaikai varžėsi šešiose rungtyse. Šįkart nei nugalėtojų, nei pralaimėtojų nebuvo – nugalėjo šypsenos, gera nuotaika ir savijauta bei noras vėl sugrįžti į tokią šventę.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.