[adsense_inserter id=“%postId%“]

Vyriausybės rūmuose vyko seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ 2018 metų finalinis renginys. Nominacijoje „Už tautinės savimonės puoselėjimą“ net trys mūsų seniūnijos – Pernaravos, Surviliškio  ir  Šėtos −  gavo apdovanojimus.  Iš viso buvo apdovanotos 32 Lietuvos seniūnijos.

Iš Surviliškio seniūnijos į renginį vyko seniūnė  Vanda Petrauskienė ir pavaduotoja  Reda Lukošienė, Kalnaberžės bendruomenės pirmininkė Daiva Staškuvienė, Užupės kaimo bendruomenės „Liaudė“ pirmininkė Augenija Gražvyda Vaitkevičienė.

Iš Pernaravos seniūnijos vyko seniūnas Artūras Gustas, soc. darbuotoja Vilma Ramanauskienė, Pelutavos seniūnijos seniūnaitė Vida Česienė.

Iš Šėtos seniūnijos vyko seniūnijos soc. darbuotoja Jūratė Grigonienė, Pagirių bendruomenės narės Vanda Poderienė, Daiva  Noreikienė, Rita Mockienė.

Pasveikinti seniūnų ir  labiausiai  prie konkurso laimėjimo prisidėjusių mūsų kraštiečių vyko ir savivaldybės meras Saulius Grinkevičius.

Apdovanojimus – padėkas ir medalius − teikė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Jis padėkojo konkurso dalyviams už  aktyvumą ir palinkėjo sėkmės ateityje įgyvendinant  įvairius projektus.

„Dažnai lankydamasis mūsų krašto miestuose ir miesteliuose, į Vilnių parsivežu ne tik sprendimų reikalaujančių klausimų, bet ir daug žmonių nuoširdumo bei idėjų. Kiekvieno vizito metu įsitikinu, kad bendruomeniškumas – didžiausia jėga, kuri leidžia mums kurti Lietuvą tokią, kokią norime ją matyti ateityje. Nacionalinis seniūnijų konkursas – puikus atspindys, kiek daug gali nuveikti seniūnijos, vienydamos bendruomenes prasmingoms veikloms“, − sakė premjeras.

Sveikinimo žodį taip pat sakė kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.

Iš viso buvo 4 nominacijos. „Už pilietinę iniciatyvą valstybės stiprinimo labui“, „Už tautinės savimonės puoselėjimą“, „Už kūrybiškumo ugdymą“, „Už saugią Lietuvą“.

Konkursas „Valstybę kuriame mes“ yra Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos sudėtinė dalis.   Konkurso tikslas – sutelkti Lietuvos seniūnijas kultūrinėms, pilietinėms iniciatyvoms, stiprinančioms valstybingumą.

Nacionalinis seniūnijų konkursas, skatinantis seniūnijų aktyvumą ir bendruomeniškumą, bus vykdomas  ir 2019 metais.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.