Kėdainių futbolo klubas „Nevėžis“ skalbia savo mundurą: LFF Pirmos lygos dvidešimt penktojo turo mačas tarp „Nevėžio“ ir „Auskos“ baigėsi užtikrinta kėdainiškių pergale rezultatu 4:0 (0:0). Pirmajame šių ekipų susitikime pergalę rezultatu – 2:1 taip pat šventė „Nevėžis“.

IMG_7679Pirmasis kėlinys prasidėjo žvalgyba bei siekiu varžovams primesti savo žaidimo braižą. Žaidimui įsibėgėjus abi ekipos demonstravo atkaklų ir kietą futbolą, išlaikydamos aukštą žaidimo tempą. Nors komandos pakankamai aktyviai atakavo varžovus, tačiau, kibiai žaisdamos gynyboje, sukurtas atakas sėkmingai nutraukdavo. Kėlinio metu galimybių pasižymėti turėjo tiek viena, tiek kita vienuolikė, tačiau realizuoti susikurtas progas komandoms nepavykdavo. Iki kėlinio pabaigos rezultatas išliko nepasikeitęs.

Antrajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungė „Nevėžio“ futbolininkai, 52–ąją rungtynių minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė tikslus Arnoldo Trakšelio smūgis – 1:0, o jau po keleto akimirkų komandos įvarčius padvigubino Rokas Mikuckis – 2:0. 72–ąją minutę dubliu pasižymėjo ir ekipos pranašumą padidino Rokas Mikuckis, po kurio įvarčio kėdainiškių pranašumas padidėjo – 3:0.

Nors kamuolio kontrolė dažniau priklausė aikštės šeimininkams, progų pasižymėti turėjo ir alytiškiai, deja, kamuolys varžovų vartų tinklo nepasiekė. Bėgant paskutinėms pridėto laiko minutėms „Auska“ buvo nubausta dar vienu įvarčiu, kai 93–ąją minutę „Nevėžio“ pergalę užtvirtino taiklus Simono Babiliaus smūgis. Rungtynėse savo vartus išsaugoję „sausus“ kėdainiškiai užtikrintu rezultatu – 4:0 šventė pergalę namuose.

Rungtynių statistika:

Kėdainių „Nevėžis“ – Alytaus „Auska“ 4:0 (0:0)

Kėdainių miesto stadionas: 270 žiūrovų

Įvarčiai: 52 min. Arnoldas Trakšelis (1:0), 54 min. Rokas Mikuckis (2:0), 72 min. Rokas Mikuckis (3:0), 90+3 min. Simonas Babilius (4:0).

Įspėjimai: 6 min. Giedrius Štreimikis – geltona kortelė („Auska“), 45 min. Povilas Gavėnas – geltona kortelė („Auska“), 58 min. Deividas Skaržauskas – geltona kortelė („Nevėžis“), Martynas Šležys– geltona kortelė („Nevėžis“).