All-on-4 ® implantacija – pastaruoju metu įvardijama vienu patraukliausiu ir daugiausiai privalumų turinčiu dantų atkūrimo metodu.

Patraukli All-on-4 ® kaina, mažesnė invazija į burnos ertmę (palyginti su kitais implantavimo būdais), idealūs rezultatai, natūralių (tikrų) dantų pojūtis, nepriekaištingai atkurta kramtymo funkcija, aiški kalba ir puikus estetinis vaizdas – tai tik keli privalumai, kuriuos įvardija All-on-4 ® metodikos gerbėjai. O odontologai priduria, kad All-on-4 ® implantacija – ne tik pažangiausia, patikimiausia ir ilgaamžiškiausia šiuolaikinė prarastų dantų atkūrimo procedūra, bet ir sugrąžintas paciento pasitikėjimas savimi bei žavia savo šypsena.

Apie All-on-4® metodiką

All-on-4®implantacija išsiskiria savo pagrindine vizija – „mažiau implantų, geresni gydymo rezultatai“. Visas implantacijos metodas buvo sukurtas tam, kad nepriekaištingai atkurtų visų dantų netekusių ar netrukus neteksiančių pacientų kramtymo bei estetines funkcijas.

Šio metodo metu vienam žandikauliui taikomi tik keturi implantai, iš kurių du išsiskiria savo išvaizda – yra ilgesni, pasvirę ir įsriegiami gale. Pastarieji All-on-4® implantai turi didesnį kaulo – implanto sąlytį, todėl puikiai tinka esant sumažėjusiam kaulo tūriui.

Odontologų teigimu, All-on-4® koncepcija yra „dantys per valandą“, tai reiškia, kad implantacija turėtų būti atliekama vieno vizito metu. Tereikia prieš tai būti pasidarius kompiuterinę tomografiją, pagal kurią atliekamas implantavimas.

All-on-4® motedika išsiskiria ir patrauklia kaina. Tai finansiškai geriausias pasirinkimas, kai reikia atkurti viso žandikaulio dantis. Šismetodas yra paremtas 15 metų klinikinės sėkmės, todėl pelnęs pacientų meilę ir pasitikėjimą, ypač tų, kurie netekę dantų patiria diskomfortą arba iki šiol nešiojo išimamas dantų plokšteles.

All-on-4® implantacijos eiga

Ši metodika laikoma viena greičiausių implantacijos procedūrų, kurios esminė paskirtis – padėti dantų neturintiems žmonėms, leisti atsikratyti išimamų protezų, o svarbiausia – išvengti sudėtingos kaulo augmentacijos (kaulo priauginimo, reikalingo norint įsodinti danties implantą) procedūros.

Iš esmės All-on-4® eiga susideda iš keturių pagrindinių etapų: pirminės konsultacijos, implantacijos ir laikinojo protezavimo, tarpinės apžiūros ir nuolatinio protezavimo.

1 etapas. Konsultacija: vizitas pas gydytoją, burnos būklės apžiūra, reikiamų tyrimų atlikimas ir asmeninio gydymo plano sudarymas.

2 etapas. Visų dantų pašalinimas ir laikinasis protezavimas. Šio vizito metu pašalinami likę dantys (kartu su šaknimis), į kaulą įsukami 4 implantai ir įtvirtinamas laikinas vainikėlis (iš aukščiausios kokybės medžiagų), kuris laikinų protezų periodu tarnaus kaip natūralūs dantys.

Inovatyvūs sprendimai užtikrina, kad ši procedūra bus atlikta gana greitai, o chirurginė intervencija bus minimali. Nereikėtų baimintis ir gijimo proceso, nes jis nėra nei sudėtingas, nei skausmingas. Tad trečiojo vizito sulaukiama gana komfortiškai.

3 etapas. Tarpinė apžiūra, kuri paskiriama po vidutiniškai dešimties dienų (nuo laikinojo protezavimo). Šio vizito metu pacientui, kuriam buvo taikoma All-on-4® metodika, išimami siūlai ir atliekama apžiūra.

4 etapas. Nuolatinis protezavimas, atliekamas pasibaigus gijimo periodui (maždaug po šešių mėnesių). All-on-4® implantacijos metu pacientui tvirtinami nuolatiniai dantys, pagaminti iš metalo keramikos arba šiuo metu itin vertinamos cirkonio keramikos. Rekomenduojama, prieš pradedant dantų implantavimą, pasidomėti implantų medžiagų savybėmis, privalumais ir galimais trūkumais.

Tiek All-on-4® impantacijos, tiek bet kurio kito metodo sėkmė priklauso ne tik nuo bendros paciento sveikatos būklės, nuo individualaus kaulo ir dantenų storio bei nuo burnos higienos, bet ir nuo naudojamo implanto ir gydytojo kvalifikacijos. Kad ir kokius dantų impantus pasirinksite, „Papadent“ dantų gydytojai profesionaliai atkurs dantis, kurie išsiskirs stabilumu, tvirtumu, kokybe ir valgant nekels jokio diskomforto.

Metodikos privalumai

Be abejo, vienas didžiausių privalumų – All-on-4® kaina. Ši implantacijos sistema leidžia sutaupyti. Taip pat dantų implantai vertinami ir dėl kitų savo privalumų:

  1. Ilgaamžiškumas. All-on-4® dantys ant implantų tarnauja visą gyvenimą (jei tinkamai prižiūrimi).
  2. Padeda atkurti labai stabilius dantis ir leidžia jaustis it su natūraliais dantimis. All-on-4® metodika (kai viso žandikaulio dantys yra atkuriami tik naudojant 4 implantus) padeda išvengti diskomforto, kurį žmonės dažnai jaučia nešiodami išimamas plokšteles.
  3. Turi specialią išvaizdą (du galiniai implantai yra išlenkti 45 laipsnių kampu, todėl aplenkiama sinuso ertmė viršutiniame žandikaulyje) ir sumažina dirbtinio kaulo poreikį. Be to, stabdo žandikaulio kaulo nykimą, nes All-on-4® dantų implantai atkuria ne tik danties vainiką, bet ir jo šaknį.
  4. Gaminami iš biologiškai suderintų medžiagų, yra padengti keramika.
  5. Atsparūs valgomo maisto temperatūrai – nesvarbu, ar valgytumėte karštą, ar šaltą maistą, jausitės taip, lyg kramtytumėte su natūraliais dantimis.

All-on-4® – ne tik fizinio, bet ir emocinio komforto garantas, sugrąžinantis ne tik burnos sveikatą, bet ir jaunatvišką išvaizdą, pasitikėjimą savimi ir galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą. Implantacijos pasirinkimą verta patikėti profesionaliai odontologijos klinikai „Papadent“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.