Nemalonu rašyti apie neigiamas gyvenimo puses, tačiau kartais gyvenimas priverčia griebtis rašiklio, kai tenka pasiguosti dėl nemalonumų.
Visai kitaip jaučiuosi rašydama apie gerus dalykus.
Prieš kurį laiką sukritikavau Dotnuvos seniūną Vytautą Grigą, tačiau dabar, aistroms nurimus, į šį žmogų pažvelgiau kitomis akimis.
Šįkart noriu pasidalinti savo mintimis apie Dotnuvos seniūno Vytauto Grigo, kurį dotnuviškiams tarsi iš dangaus nuleido tikriausiai pats Aukščiausiasis, darbus.
Seniūnas – neprastos erudicijos, kultūros ir žmogiškumo įsikūnijimas. Mes, dotnuviškiai, labai džiaugiamės savo neeiliniu seniūnu. Tai žmogus, pasiruošęs seniūniją pakelti į neregėtas aukštumas. Pasižvalgius po apylinkes matyti, kad keliai ir gatvės sutvarkyti, pievelės visur nušienautos. Seniūnijos keliukai rūpestingai prižiūrėti, niekur nesurasi nė menkiausios duobelės, net ir žvyrkeliai išlyginti, tarsi išbetonuoti. Puikūs keliukai veda ir į Pilionių kapinaites, ir į Gėlainių kapines, kurios jau užpildytos ir mirusiųjų nebepriglaudžia. Savo artimuosius dotnuviškiai dabar laidoja Dotnuvos kapinėse, kur vietos atsiranda visiems norintiems.
Kai sulaukėme šio žmogaus, mūsų gyvenimas nušvito kitokiomis spalvomis. Maloniai besišypsantis, geros nuotaikos, lydimas atsidavusių jam darbuotojų seniūnas mums sukelia tik gerus jausmus. Jei kam atsitinka bėda, V. Grigas visada šalia. Tik reikia paprašyti ir visi norai būna išpildomi. Jei seniūnas duoda žodį, būtinai jį ištesi.
Turbūt visi rajono gyventojai pavydi dotnuviškiams. Kitiems toli gražu iki mūsų sėkmės. Tokio ūkiško, savo seniūnijai atsidavusio vadovo daugiau neturi niekas. Matyt, ir Darbo partijai pasisekė savo gretose turėti tokį žmogų. Galime tik pasidžiaugti, kad kasdien iš Kėdainių atvažiuojantis seniūnas nuo 6 valandos ryto lanko visą seniūniją, o jo rūpestis sklando kone kiekvienoje sodyboje. Žmogus kitų labui dirba tiesiog be poilsio.
Akademijoje veikia puikus turgelis. Na, ir kas, kad vieniems už vietą tenka mokėti 50 litų, o kitiems – 20 Lt. Tai natūralu: jei žmogaus pajamos didesnės, tai ir mokestis didesnis. O dotnuviškiai maži – ponai gali gyventi ir be savo turgelio, o panorėję dviračių taku atvažiuoti ar atpėdinti iki Akademijos.
Ne taip seniai paminėjome Dotnuvos miestelio 640 metų jubiliejų. Kaip ruošiantis šiai šventei triūsė seniūnas! Viskuo rūpinosi, net šventinį laužą užkūrė. O dėl paminklinio akmens – kažkas atitempė, pastatė ir paliko seniūnui rūpintis, lyg neturėtų žmogus ką daugiau veikti, kaip tvarkyti miestelio aikštės aplinką.
Labai gaila, kad dar yra tokių nesusipratėlių, kurie nelabai nori įvertinti gerus šio, kone švento, žmogaus polėkius. Juk tai tyras žmogus, kuris niekada neklysta.
Noriu pakviesti viso rajono seniūnus atvažiuoti į Dotnuvą ir susitikus su mūsiškiu vadovu paprašyti jo patarimų, kaip reikia efektyviai kelti seniūnijos prestižą suburiant apie save lojalius žmones.
Leidžiu sau pasvajoti ir prasitariu, kad toks žmogus labai reikalingas būtų mūsų Seime. Tai būtų puiki dovana visai Lietuvai. Mums, aišku, būtų gaila prarasti savo mylimą seniūną, bet kaip nepasiaukoti vardan Lietuvos ir partijos.

Su nuoširdžiausia pagarba
Virginija Bilvinienė

About The Author

Related Posts

4 Responses

 1. Arnas

  Cha, cha, cha!!! Seniai taip juokiausi – dotnuviske Virginija Bilviniene turi humoro jausma. Tiese, tam, kad ji suprastum, reikia prisiminti jos laiską, „Kedainiu mugeje“ išspausdinta siu metu birzeli. Jame buvo skundžiamasi seniuno Vytauto Grigo neveiklumu, abejingumu gyventoju problemoms ir nejautrumu. Seniunas V.Grigas, prisilaikydamas Kedainiams budingu neklystamumo tradiciju, tam laiškui dave „griezta atkirti“. Ir tai pasieke V.Bilvinienes sazine – moteris suprato, kad toki seniuna Dotnuvai tegalėjo atsiusti tik pats Auksciausiasis. Dievinu humoro jausma – slove ji turintiems ir puoselėjantiems!!! (((((((((((:

  Atsakyti
 2. Kedainietis

  Beveik garantuoju, kad rajono valdzia sito V.Bilvinienes humoro nesupras: jie juk tikrai mano esantys ,,nuo Dievo“ – neklystatntys ir mus gelbstintys. Anot valdininku, visi, kurie drista pamanyti kitaip, tai – „liaudies priesai“.

  Atsakyti
 3. Kėdainietis 2

  Su nekantrumu lauksiu kitos dalies.
  Būtų labai įdomu,kokia ode sukramtyti apie mūsų nepamainomus saVUva(L)dybininkus iš J. Basanavičiaus g. 36.

  Atsakyti
 4. svilainis

  Ko čia stebėtis kokios tai bobelės rašytinėm perversijom,kai beveik visa savivaldybės taryba su mere priešaky urmu persimetė kiton partijon,kad išlikt valdžiukėj prie lovio.Kai žuvis nuo galvos pradeda pūti,tai nedyvas,kad ir uodega pašvinkus.Taip kad,draugai perėjūnai,jūsų gretos dar bus gausios,nes kailio vertimo menas Lietuvos padangėj itin puoselėjamas ir vis dar toleruojamas.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.