Liepos 14 dieną, šeštadienį, Kėdainiuose vyks tradicinis vasaros renginys – Agurkų šventė. Kėdainių miesto parkas sukvies miesto gyventojus ir svečius į pramogų kupiną šventę, kur jų lauks ne tik tūkstančio eurų prizas, koncertai ir pramogos, bet ir virš 100 prekybininkų iš visos Lietuvos.

Nuo rūkytos žuvies iki kepinių

Nuo 15 iki 20 valandos Kėdainių miesto parke išsirikiuos virš 100 prekybininkų atvykusių iš visos Lietuvos. Parkas bus kupinas visko: šviežiai rūkytos mėsos, žuvies gaminių, natūralios duonos, kepinių, dekoratyvių augalų, vaismedžių, lauko baldų dirbinių iš medžio, rankų darbo saldumynų, prieskonių, arbatų, medaus džemų, keramikos, papuošalų, drabužių ir dar daug visko. Tarp didelės gausos pasirinkimo kažką sau – atras kiekvienas.

Ne tik skanu, bet ir stilinga

Gryname ore vyksiančioje nuotaikingoje mugėje galėsite pamaloninti ne tik skrandį. Mugėje rasite viliojančių idėjų, kaip atnaujinti drabužinę: lankytojų lauks gausus būrys lietuviškų drabužių ir aksesuarų gamintojų, pristatysiančių vasaros kolekcijas. Ieškantys stilingos aprangos galės įsigyti suknelių, rankinių, papuošalų, vyriškų drabužių ir aksesuarų, kurių nerasite nei vienoje standartinėje parduotuvėje.

Pamiršti nebus ir mažieji mugės lankytojai. Vaikams mugės dalyviai siūlys originalius rankų darbo žaislus ir kokybiškus, natūralių audinių drabužėlius.

Stebins renginio programa

Kasmet originalumo ir staigmenų gausi Agurkų šventė sutraukia ne tik Kėdainių miesto gyventojus, bet ir svečius iš visos Lietuvos. Šventės programa išsidėstys taip:

Nuo 15 val. vyks mugė, kurioje galėsite pavalgyti, atsigaivinti ir įsigyti nematytų gaminių.

16 val. vyks Kėdainių rajono seniūnijų kulinarinio paveldo pristatymas ir amatų demonstravimas, liaudies muzikantų pasirodymai, įvairios pramogos: šeimininkių varžytuvės „Vasaros gėrybių pyragas“,o šventės vaišės – kiaušinienė iš 999 kiaušinių + agurkas.

Nuo 17 val. vyks koncertas, kuriame išgirsite muzikinį ansamblį „Jonį“, muzikinį projektą „Radijo klasika“ (Vaida Genytė, Egidijas Bavikinas, pučiamųjų sekstetas „Brass Bravo“) bei Samantą Tiną ir grupę (Latvija).

18 val. 1-asis atviras pasaulio AGURKO METIMO Į TOLĮ ČEMPIONATAS Kėdainių rajono mero prizui laimėti. Prizinis fondas – 1000 Eur.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.