Kėdainių vaikų globos namų „Saulutė“ globotiniai kartu su socialinėmis darbuotojomis turėjo puikią galimybę paįvairinti pavasario atostogas pramogomis Kaune. 

Pramogaudami Kaune vaikai patyrė daug gerų emocijų.

Pramogaudami Kaune vaikai patyrė daug gerų emocijų.

Į šią kelionę vyko vaikai, kurie pasiekė gerų mokymosi rezultatų, padarė pažangą mokykloje, dalyvavo rajoniniuose ar respublikiniuose konkursuose, konferencijose. Tokių vaikų vaikų globos namuose atsirado net 23! Vaikai labai džiaugėsi, kad galės pasimėgauti neišbandytomis pramogomis. Vaikai džiaugėsi sužinoję, kad aplankys batutų parką. Vieniems tai buvo pirmas, kitiems antras, o gal ir trečias kartas puikiai praleisti laiką. Po geros valandos fizinio darbo, vaikai labai išalko. Alkį numalšinti padėjo skanios picos iš picerijos „Can Can“. Smagiai praleidę pusdienį, papietavę, vaikai turėjo galimybę pažaisti PC „Mega“ vaikų statybų aikštelėje, pavažinėti traukinuku, pasižvalgyti po parduotuves.
Ir už visas šias suteiktas pramogas tariame nuoširdų ačiū Kėdainių autotransporto direktoriaus Valdo Džiugelio šeimai, kuri nepagailėjo savo asmeninių lėšų ir prisidėjo prie turiningo vaikų laisvalaikio praleidimo.
Vaikų globos namų „Saulutė“
globotiniai ir bendruomenė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.