Rajone niekaip neatslūgsta smurto šeimose banga – vienas kitą daužyti ėmė net garbaus amžiaus piliečiai.

SmurtasSutikite, kad ne kasdien girdite, pavyzdžiui, apie tokį išpuolį: maždaug 15 valandą namo sugrįžęs neblaivus 76 metų kėdainietis ėmė dėl kažko priekaištauti ketveriais metais jaunesnei sugyventinei ir smogė jai kumščiu į smakrą bei dar du kartus – į krūtinę.

Garbaus amžiaus vyriškis uždarytas į areštinę. Jo kraujyje aptikta 0,72 promilės alkoholio.

Birželio 23-ąją, apie 19 valandą 53 minutės, panašiai elgėsi neblaivus 28 metų kėdainietis. Jis per namuose kilusį konfliktą sumušė vieneriais metais jaunesnę sutuoktinę ir taip pat pateko į areštinę.

Nuo garbaus amžiaus smarkuolio pastarasis jaunėlis skiriasi tuo, kad buvo kur kas girtesnis: jo kraujyje aptikta net 2,80 promilių alkoholio.

Negi už miestiečiams prastesni rajono pakraščių gyventojai? Galite neabejoti – moteris moka mušti ir jie, Birželio 22-ąją, apie 20 valandų 30 minučių,tai įrodė Sangailuose (Šėtos sen.) gyvenantis 39 metų vyriškis: per namuose kilusį konfliktą jis kumščiu apie dešimt kartų smogė į 25 metų sugyventinės galvą ir krūtinę.

Telieka priminti, kad maždaug per dvi praėjusio savaitgalio paras artimų vyrų smurtą rajone teko kentėti penkioms kraštietėms. O kiek moteriškių į policiją nesikreipė?

Dar kartą primename ir tai, kad girtumas, kai kraujyje aptinkama iki 1.5 promilių alkoholio, Lietuvoje laikomas lengvu, nuo 1,5 iki 2,5 promilių – vidutiniu, o per 2,5 promilių – sunkiu.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Vytautas

    Jo, kokios aistros, kiek emociju – 76 metu senolis trenke kumsciu sugyventinei i smakra. Turetu buti graudu, bet kazkodel ima juokas…

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.