Praėjusią savaitę jaunieji Kėdainių sportininkai į areną rinkosi pasipuoįę ne sportiniais, bet šventiniais kostiumais – čia nuaidėjo neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimo moksleiviams, baigusiems Kėdainių sporto mokyklą, šventės aidai.

M. Bankauskui sėkmės linkėjo rajono meras Rimantas Diliūnas ir Kultūros bei sporto tarnybos vyriausiaisis specilaistas Gediminas Misius.

M. Bankauskui sėkmės linkėjo rajono meras Rimantas Diliūnas ir Kultūros bei sporto tarnybos vyriausiaisis specilaistas Gediminas Misius.

Šįkart sporto mokykla išlydėjo 58 absolventų laidą, kurioje 33 auklėtiniai: 7 futbolininkai, trenerio Nerijaus Krasausko auklėtiniai; 12 krepšininkų, trenerių Gerdos Čečkauskienės ir Arno Argusto auklėtiniai, ir 9 lengvaatlečiai, trenerių Zitos Peleckienės bei Vlado Kiaulakio auklėtiniai.

Pasak jaunuolių trenerių, tai – sportininkai, kurie sąmoningai siejo savo jaunystę su krepšiniu, futbolu, boksu ar lengvąja atletika. „Kartu keliavome, laimėjome ir pralaimėjome, išmokome būti komanda, kęsti raumenų skausmą, svajoti apie pergales ir nuryti pralaimėjimų kartėlius. Smagu buvo dirbti su ambicingais, darbščiais ir tikslo siekiančiais jaunuoliais“, – auklėtinius gyrė trenerė Zita Peleckienė.

Tarp baigusiųjų Sporto mokyklą – ir Lietuvos bokso čempionas Mindaugas Bankauskas, ir ne kartą bėgino rekordus gerinęs Arnas Dilinskis, ir savo kraštą garsinę futbolininkai bei krepšininkai.

„Sporto mokyklą prisiminsiu labai gražiai. Sportuoti pradėjau nuo trečios klasės. Iš pradžių į salę eidavau, nes liepė mama, vėliau patiko judėti, o galiausiai pirmyn vedė rezultatų siekimas. Turėjau labai gerą trenerę, kuri sugebėdavo uždegti ir gerai paruošti varžyboms. Baigęs mokyklą su sportu tikrai nesipyksiu“, – sakė A. Dilinskis.

Gerus prisiminimus iš mokyklos išsinešė ir M. Bankauskas, kurį treneris Bronius Šimokaitis bokso paslapčių mokė septynerius metus. „Sunkiausia buvo ne treniruotėse kasdien sportuoti, bet suvaldyti priešvaržybinį jaudulį. Gerai, kad turėjau puikų trenerį, kuris sugebėdavo nukreipti mintis kitur. Dar tikrai sportuosiu ir, tikiuosi, ne kartą iškovosiu pergales“, – optimistiškai į ateitį žiūri šalies bokso čempionas.

Su Sporto mokykla iš dalies atsisveikino ir ilgametis jos direktorius Algimatas Šulcas. „Mokykla ruošiasi 60 metų veiklos jubiliejui. Kaip direktorius išleidau dvidešimtąją laidą. Nuo rugsėjo dirbsiu paprastu treneriu, nes buvau paprašytas palikti direktoriaus postą. Ši laida ne tik kiekybiška, bet ir kokybiška. Iš viso per 58 kartus išleidome 1194 auklėtinius. Sporto mokykla – yra puiki lyderė tarp neformaliojo ugdymo įstaigų. Tuo didžiuojamės“, – sakė A. Šulcas.

Šventės metu nuskambėjo ir baigiamieji Kėdainių rajono mokinių Olimpinio festivalio akordai. Nugalėtojų ir prizininkų taurės buvo įteiktos mokyklų atstovams – kūno kultūros mokytojams ar vadovams.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.