pav.Balandžio 25 d. vakare Kėdainių r., kelyje Panevėžys-Aristava-Sitkūnai 54 km, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai stabdė transporto priemones ir tikrino vairuotojų blaivumą.

Apie 22.45 val. pareigūnai stabdė „BMW 530 D“ angliškais numeriais. Stabdoma transporto priemonė sustojo kiek toliau nuo stabdymo vietos, maždaug apie 30 m, o pareigūnui einant link jos, pasigirdo didinamos variklio apsukos ir, didinant greitį, pradėjo sprukti.

Nors buvo tamsu ir automobilis važiavo dideliu greičiu, pareigūnai nepametė jo iš akių, toliau persekiojo. Sprukdamas automobilis pavojingai manevravo tarp kitų transporto priemonių, nerodė įspėjamų signalų, lenkė kitas transporto priemones, kur tai daryti draudžiama – kėlė pavojingas situacijas visiems eismo dalyviams, kurie buvo priversti trauktis į šalikeles. Persekiojamo automobilio greitis siekė 200-230 km/val.

Transporto priemonei įvažiavus į Kauno rajoną, prie „BMW“ priartėjo pareigūnų ekipažas. Per garsiakalbį vairuotojas buvo įspėtas, kad, jei toliau nesustos, bus panaudotas šaunamasis ginklas. Vairuotojas visgi sustabdė vairuojamą transporto priemonę.

Pribėgus pareigūnams paaiškėjo, kad vyras važiavo ne vienas, su juo ekipaže buvo ir dvi moterys (gimusios 1987 m.). Nuo Kėdainių rajono gyventojo (gimusio 1981 m.) sklido stiprus alkoholio kvapas. Patikrinimus jo blaivumą, alkotesteris parodė, kad vyras vairavo neblaivus. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,07 prom.

Vairuotojas neneigė savo padarytų pažeidimų. Jis pripažino nestojęs ir sprukęs, nes vairavo neblaivus. Taip pat jis sakė važiavęs pavojingai ir kad toks važiavimas galėjo pasibaigti tragedija, todėl džiaugiasi, kad „neužsimušė“.

Vairuotojas buvo nušalintas nuo vairavimo, jam surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, automobilis nutransportuotas į saugojimo aikštelę.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.