Vakar, balandžio 12 dieną 101 sukaktį šventusią Viktoriją Adomavičienę pasveikino rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius, kuris padovanojo knygų rinkinį ir domėjosi, ko šiandien moteriai reikia, kuo ji gyvena, ką veikia ir su kokiomis problemomis susiduria.

Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius 101 metų sulaukusiai ir labai mėgstančiai skaityti kraštietei padovanojo gausybę knygų.

Rajono vadovas S. Grinkevičius džiaugėsi, kad senolė V. Adomavičienė sulaukusi tokios gražios sukakties, nuolat domisi literatūra ir skaito knygas ir daug bendrauja su artimaisiais.

„Džiugu asmeniškai pasveikinti Kėdainių krašto garbaus amžiaus sulaukusius senjorus. Domėtis jais, klausti, su kokiomis problemomis susiduria, ko reikia, kaip gyvena. Šiltai pabendravau su senjore Viktorija, pasikalbėjome apie savo namų bibliotekas ir peržiūrėjome jos šeimos albumus“, – šiltai kalbėjo S. Grinkevičius.

Senolė augo daugiavaikėje šeimoje Beržiukų kaime, Dotnuvos seniūnijoje. Iš viso šeimoje gimė dešimt vaikų, tačiau keturi mirė, užaugo šešios mergaitės. Su vyru moteris savų vaikų nesusilaukė, todėl dabar ja rūpinasi seserų dukterys ir jų vaikai.

„Visą gyvenimą dirbau paprasta darbininke – budėjau geležinkelio poste, dirbau siuvėja, selekcininke, buvau ir gėlininke, dirbau ligoninėje. Dabar džiaugiuosi gyvendama pas dukterėčią Zitą, kuri manimi labai rūpinasi. Daug skaitau ir labai džiaugiuosi pačiomis naujausiomis mero dovanotomis knygomis“ , – kalbėjo V. Adomavičienė.

Šiuo metu senolė gyvena pas sesers dukrą Zitą Dotnuvos geležinkelio stoties kaime. Daugiau kaip 50 metų gyveno Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Dalia

    Įdomu skaityti rajoninį laikraštį “Kėdainių mugė”. Tai – pačios naujausios, įdomiai pateikiamos miesto, rajono naujienos. Ačiū Jums.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.